• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Popisywał się driftem na oczach policjantów

on
6 grudnia 2023, godz. 14:30 
Opinie (111)
Driftowanie to umiejętność, którą można się chwalić podczas rajdów samochodowych lub zawodów w drifice, ale nie podczas codziennej jazdy na publicznych drogach. Na zdjęciu zawody Sopot Drift Festival. Driftowanie to umiejętność, którą można się chwalić podczas rajdów samochodowych lub zawodów w drifice, ale nie podczas codziennej jazdy na publicznych drogach. Na zdjęciu zawody Sopot Drift Festival.

Popisywał się na oczach policjantów, a ci go zatrzymali. Po sprawdzeniu okazało się, że ma zakaz prowadzenia pojazdów. Młodemu kierowcy z Gdańska grozi do 5 lat więzienia.Czy miał(e)ś kiedyś zakaz prowadzenia auta?

Jak już się popisujesz, to sprawdź przed kim i czy w ogóle warto. 23-latek z Gdańska nie wziął tego pod uwagę i dosięgła go ręka sprawiedliwości. Kierowca z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych celowo wprowadzał w poślizg samochód. Robił to na oczach... policjantów.

Na Dworskiej w drifcieDzielnicowi z komisariatu w Nowym Porcie podjęli interwencję wobec kierującego, który w okolicach ul. DworskiejMapka w Brzeźnie wykonał swoim volkswagenem manewr skrętu przy użyciu hamulca ręcznego.


Kierowca w poślizgu, dzielnicowi w akcji- Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że mężczyzna ma aktywny sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi, który obowiązuje go do sierpnia 2024 roku. Kierujący został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Tam usłyszał zarzut za kierowanie samochodem pomimo zakazu sądowego - poinformowała podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Złamanie sądowego zakazu zagrożone jest karą do pięciu lat więzienia.
on

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (111)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane