Fakty i opinie

stat

Pożar po wybuchu w warsztacie samochodowym w św. Wojciechu

Pożar przy Trakcie św. Wojciecha.

Od ognia wybuchły butle z gazem, ale nikt nie ucierpiał.


Duży pożar w gdańskiej dzielnicy św. Wojciech. Pali się warsztat samochodowy przy Trakcie św. Wojciecha. Nikomu nic się nie stało.Aktualizacja, godz. 16:56 Ruch w pobliżu warsztatu na Trakcie św. Wojciecha odbywa się już normalnie - dwoma pasami.

Aktualizacja, godz. 14:12. Policja zamknęła część Traktu św. Wojciecha na wysokości pożaru zobacz na mapie Gdańska. - Ruch odbywa się wahadłowo. Wszystko wróci do normy gdy pracę skończą strażacy - informuje Magdalena Michalewska, rzecznik gdańskich funkcjonariuszy.

Aktualizacja, godz. 13:54. Strażacy opanowali już pożar. Wcześniej trzeba było ewakuować okolicznych mieszkańców, gdyż podczas pożaru wybuchło kilka butli z gazem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

***

- Wygląda to dramatycznie, na miejscu nie ma jeszcze strażaków, a pożar rozprzestrzenia się bardzo szybko - relacjonował przed godz. 12:45 nasz czytelnik.

Po kilku minutach na miejscu było już pięć zastępów Straży Pożarnej. Od razu przystąpili do gaszenia warsztatu samochodowego na wysokości Traktu św. Wojciecha 377 zobacz na mapie Gdańska.

- Według wstępnych informacji, nie ma żadnych poszkodowanych. Z całą pewnością będziemy to jednak mogli stwierdzić po zakończeniu akcji - mówi Tomasz Czyż, rzecznik gdańskiej straży pożarnej.

To już drugi poważny pożar w Gdańsku w ciągu ostatnich dwóch dni. W poniedziałek wieczorem spłonął autobus Neoplan, stojący przy al. Hallera. Najprawdopodobniej do pożaru doszło z powodu zwarcia instalacji elektrycznej, w środku nie było kierowcy, a silnik był wyłączony.

Opinie (201) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.