Fakty i opinie

stat

Sześciu wulgarnych mężczyzn nie poleciało do Mediolanu

fot.. Ł. Gano/MOSG

Sześciu mężczyzn zakłócało porządek i wulgarnie wyzywało załogę samolotu, który szykował się do podróży do Mediolanu. Kapitan nie zezwolił kłopotliwym pasażerom na lot. Z pokładu zostali wyprowadzeni przez strażników granicznych.Czy spotkałe(a)ś się kiedyś z agresywnym zachowaniem w samolocie?

tak, wielokrotnie

16%

tak, ale to był incydent

22%

nie, nigdy

62%
Choć wielokrotnie publikujemy artykuły o skandalicznym zachowaniu pasażerów samolotów, to na kolejne tego typu wybryki nie trzeba długo czekać. W ubiegłą sobotę strażnicy graniczni zabezpieczający lotnisko w Rębiechowie zostali wezwani na pokład samolotu przygotowywanego do lotu do Mediolanu.

Załoga poinformowała, że w maszynie przebywa grupa sześciu mężczyzn, którzy nie tylko zakłócali spokój współpasażerów, ale również wulgarnie lżyli załogę. Wściekłość wobec pilotów i stewardess wywołała decyzja o wycofaniu mężczyzn z lotu.

- Według oświadczenia załogi mężczyźni byli głośni, wulgarni i nie chcieli wykonywać poleceń obsługi. Zachowanie podróżnych spowodowało, że kapitan zdecydował o wycofaniu ich z lotu. Ta decyzja jednak nie spodobała się niesfornym pasażerom, którzy w niecenzuralnych słowach zaczęli obrażać załogę. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych - mówi kpt. Andrzej Juźwiak, rzecznik prasowy Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku.
Dopiero widok uzbrojonych pograniczników ostudził emocje krewkich pasażerów, którzy okazali się mieszkańcami województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. Mężczyźni dobrowolnie zdecydowali się na opuszczenie pokładu samolotu. Za swoje skandaliczne zachowanie każdy z nich został ukarany mandatem na kwotę kilkuset złotych.

Opinie (394) 27 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.