Fakty i opinie

Szybko zabrane śmieci z centrum Gdyni

Najnowszy artukuł na ten temat Wodna śmieciarka w gdyńskiej marinie
Gdyby nie dodatkowy kurs firmy utylizacyjnej góra odpadów mogłaby szybko okazać się problemem nie tylko estetycznym, ale też sanitarnym i odorowym. fot. Raport Trojmiasto.pl

Hałdy nieposegregowanych śmieci w centrum miasta, bardzo wysoka temperatura i niezbyt silny wiatr to fatalne połączenie. Na szczęście dzięki szybkiej akcji zarządców Hali TargowejMapka w Gdyni niewiele osób zobaczyło tego skutki.Często widujesz sterty śmieci w centrach miast?

tak, bardzo często 40%
zdarza się, ale głównie po dużych imprezach czy weekendach 36%
nie, rzadko 24%
zakończona Łącznie głosów: 547
W czwartek, 17.06.2021 r., temperatura w Trójmieście przekroczyła 25 stopni Celsjusza w cieniu. To niefortunny czas na pozostawienie w centrum miasta hałdy nieposegregowanych śmieci. Tymczasem jeden z naszych czytelników poinformował w Raporcie z Trójmiasta o rosnącej górze śmieci na tyłach Hali Targowej w Gdyni - tuż obok wejścia do Sądu Rejonowego.

- Mamy upały, centrum miasta, fetor wita wszystkich klientów sądu. Kto jest odpowiedzialny za to "wysypisko"? - pytał nasz czytelnik.

Hałda śmieci w centrum Gdyni

W wyniku awarii zgniatarki kontenera śmieci przy Hali Rybnej nastąpiło nagromadzenie śmieci. Wszystko już jest posprzątane przez firmę Sanipor


Okazało się, że śmieci nikt nie podrzucił. Co więcej, było ich też tyle, co niemal każdego dnia. Góra odpadów szybko jednak rosła, bo awarii uległa zgniatarka, która ogranicza objętość odpadów generowanych codziennie przez kupców z Hali Targowej i ich klientów.

Na szczęście fetor zniknął tak szybko, jak się pojawił. Dzięki szybkiej interwencji zarządcy hali po śmieci przyjechała firma sprzątająca Sanipor, która do czasu naprawy zgniatarki będzie je odbierać częściej niż zwykle.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (40)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »