• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ukradł rower wart 20 tys. zł. W plecaku miał amunicję

piw
13 października 2022, godz. 13:00 
Policjanci zatrzymali złodzieja, znaleźli przy nim amunicję, ale skradzionego roweru nie udało im się na razie odzyskać. Policjanci zatrzymali złodzieja, znaleźli przy nim amunicję, ale skradzionego roweru nie udało im się na razie odzyskać.

Kryminalni z Suchanina zatrzymali 46-latka z Gdańska, który ukradł rower elektryczny o wartości 20 tys. zł. Policjanci przeszukali mężczyznę i znaleźli w jego plecaku amunicję - m.in. naboje do sztucera i karabinu.Masz przedmioty, których posiadanie bez zezwolenia jest zakazane?

46-latek miał ukraść rower z ul. MarusarzównyMapka pod koniec sierpnia.

Policjanci co prawda dość szybko wytypowali sprawcę, ale zatrzymali go dopiero teraz. Wszystko przez fakt, że mężczyzna nie miał stałego adresu zameldowania i ukrywał się.

Ostatecznie mężczyznę zatrzymano w mieszkaniu przy ul. WyzwoleniaMapka.

- Podczas przeszukania mężczyzny w jego plecaku kryminalni znaleźli metalowe pudełko, w którym znajdowały się m.in. naboje do sztucera i karabinu, na które 46-latek nie posiadał wymaganego zezwolenia - mówi Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
46-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty dotyczące zarówno kradzieży roweru, jak i posiadania amunicji bez zezwolenia.

Policjantom na razie nie udało się odnaleźć skradzionego roweru.
piw

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (66)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane