• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Gigakorek na obwodnicy. Utrudnienia do wtorku, 4 października

Maciej Korolczuk
30 września 2022 (artykuł sprzed 1 roku)  Raport
Opinie (329)

W piątek od ranek Obwodnica Trójmiasta znów stoi w korku. I to w obu kierunkach. Przyczyną są prace drogowców na węźle Wielki KackMapka i zwężenie ekspresówki do jednego pasa w każdym kierunku. Utrudnienia potrwają do wtorku, 4 października.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


O korkach na obwodnicy, jakie w piątkowy poranek tworzyły się zarówno w kierunku Gdańska, jak i Gdyni, informujemy na bieżąco w Raporcie z Trójmiasta.

13:36 29 PAźDZIERNIKA 22 (aktualizacjaakt. 16:37)

Karwiny - zamknięty zjazd w lewo (21 opinii)

Gdynia

Karwiny - zamknięty zjazd w lewo (do Centrum) z Nowowiczlińskiej w Chwaszczyńską - brak informacji i znaków na trasie objazdu
Gdynia

Karwiny - zamknięty zjazd w lewo (do Centrum) z Nowowiczlińskiej w Chwaszczyńską - brak informacji i znaków na trasie objazdu


Zmiana organizacji ruchu i utrudnienia na obwodnicy związane są z budową drogi ekspresowej S6 i koniecznością wykonania nowej nawierzchni w rejonie węzła Gdynia Wielki Kack.

W związku z tym w czwartek wieczorem trasa S6 w rejonie wiaduktu na ul. Lipowej nad obwodnicą została zwężona do jednego pasa w każdym kierunku.

Olbrzymi korek na estakadzie w Gdyni przez roboty na obwodnicy- Jest tam wykonywana warstwa bitumiczna nowej nawierzchni. W związku z tym najpoważniejsze utrudnienia w ruchu spodziewane są w porze dziennej na długości ok. 1,2 km - mówi Piotr Michalski, rzecznik prasowy gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Nowa organizacja ruchu ma zostać utrzymana w piątek, sobotę, niedzielę oraz poniedziałek i zakończy się we wtorek, 4 października, o godz. 5:00. Także we wtorek, ale już w godzinach wieczornych i tylko na pasie w kierunku Gdańska, drogowcy znów zwężą obwodnicę w tym miejscu w celu przestawienia barier.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (329)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane