• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Walka z hulajnogami to walka z wiatrakami

bra
21 lipca 2022, godz. 07:00 
Akcja usuwania hulajnóg przeprowadzona przez patrol GZDiZ i straży miejskiej. Akcja usuwania hulajnóg przeprowadzona przez patrol GZDiZ i straży miejskiej.

Nie wystarczą pokazowe akcje służb raz na jakiś czas. To musi być działanie ciągłe i konsekwentne. Operatorzy hulajnóg muszą dostać po kieszeni, inaczej Trójmiasto będzie wyglądało tak, jak na zdjęciach.Kto, według ciebie, odpowiada za źle ustawione hulajnogi?

Wiceprezydent Gdańska Piotr Borawski chwalił kilka dni temu na Facebooku specjalny patrol GZDiZ i straży miejskiej, który usunął źle zaparkowane hulajnogi z okolic wiaduktu nad al. Żołnierzy Wyklętych i przystanku PKM Niedźwiednik.

Gdynia apeluje o niepozostawanie hulajnóg na chodnikach i zgłaszanie takich sytuacji straży miejskiej lub operatorowi jednośladów.

Sopot zapowiedział i przeprowadził akcję odholowywania źle zaparkowanych hulajnóg pod koniec czerwca.

I co z tego?

Zdjęcia hulajnóg w przestrzeni miejskiej z ostatnich dniWysyp hulajnóg w niedzielę rano na al. Niepodległości 855 w Sopocie. Wysyp hulajnóg w niedzielę rano na al. Niepodległości 855 w Sopocie.
Hulajnogi na ścieżce prowadzącej na plażę w Brzeźnie. Hulajnogi na ścieżce prowadzącej na plażę w Brzeźnie.
Hulajnogi blokują przejście po chodniku na ul. Witosa na Chełmie. Hulajnogi blokują przejście po chodniku na ul. Witosa na Chełmie.
Można wpaść na hulajnogę schodząc ze schodów w Oliwie prowadzących z Czyżewskiego w kierunku Grunwaldzkiej. Można wpaść na hulajnogę schodząc ze schodów w Oliwie prowadzących z Czyżewskiego w kierunku Grunwaldzkiej.
Tylko dwie, więc niby nie przeszkadzają, ale można było zaparkować je lepiej. Tylko dwie, więc niby nie przeszkadzają, ale można było zaparkować je lepiej.
Hulajnogi w drodze na plażę w Brzeźnie. Hulajnogi w drodze na plażę w Brzeźnie.
Hulajnogi zaparkowane przy ścieżce rowerowej w pasie nadmorskim w Brzeźnie. Hulajnogi zaparkowane przy ścieżce rowerowej w pasie nadmorskim w Brzeźnie.


Hulajnogi zaparkowane byle gdzieHulajnoga w... zdjęcie mówi samo za siebie. Hulajnoga w... zdjęcie mówi samo za siebie.
Hulajnoga w morzu na Babich Dołach. Hulajnoga w morzu na Babich Dołach.
Hulajnogi "zaparkowane" w windzie na ul. Krasickiego w Sopocie. Hulajnogi "zaparkowane" w windzie na ul. Krasickiego w Sopocie.


Walka z hulajnogami przypomina dzisiaj walkę z wiatrakami.
bra

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (308)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

Najnowsze

Najczęściej czytane