• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ważny most zamknięty przez dwa dni. Wielokilometrowy objazd

szym
28 listopada 2023, godz. 11:35 
Opinie (68)
Utrudnienia na moście na Wyspę Sobieszewską potrwają do środy do godz. 15. Utrudnienia na moście na Wyspę Sobieszewską potrwają do środy do godz. 15.

Nawierzchnia mostu prowadzącego na Wyspę SobieszewskąMapka wymaga ekspertyz w związku z możliwymi usterkami, dlatego przeprawa została zamknięta. Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej już mierzą się z utrudnieniami i objazdami. Te potrwają dziś do godz. 15 i jutro od godz. 9 do 15. Piesi i rowerzyści w tym czasie będą mogli przekraczyć most przez 30 minut - od godz. 11 i 13.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone
Jak często jeździsz przez most na Wyspę Sobieszewską?

Most na Wyspę Sobieszewską jest największą zwodzoną przeprawą w Polsce. Kosztował prawie 60 mln zł i powstał w niespełna dwa lata. Uroczyście otwarto go w 2018 r.

Od tego czasu przeprawa nie miała szczęścia:

Stan nawierzchni mostu może wymagać naprawyTeraz znowu most może wymagać naprawy. Ocenią to ekspertyzy, które zbadają stan nawierzchni przeprawy.

To oznacza, że we wtorek i środę (28-29 listopada) w godz. od 9 do 15 most prowadzący na Wyspę Sobieszewską będzie nieprzejezdny.

10:44 28 LISTOPADA 23

Kierowca linii 112 pomylił trasę objazdu (20 opinii)

112 na objeździe zamiast na Koszwały i Bogatkę skręcił w Koszwałach na Miłocin.
112 na objeździe zamiast na Koszwały i Bogatkę skręcił w Koszwałach na Miłocin.


Oznacza to też zmiany w komunikacji miejskiej. Linia 112 będzie miała wydłużoną trasę objazdową przez Koszwały (na Wyspie Sobieszewskiej obsłuży także trasę linii 186). Linia 186 zostanie skrócona do pętli "Wiślinka Most" (szczegóły na mapie).

Utrudnienia dla kierowców i pieszychTo jednak nie wszystko. Podczas ekspertyz piesi i rowerzyści będą mogli pokonać przeprawę wyłącznie w godzinach 11-11:30 oraz 13-13:30.

Kierowcom pozostanie objazd przez ul. Świbnieńską (przez most w Przegalinie) i dalej: ul. Akwenową, Wiślaną i Obwodnicę Południową.

Quiz Mosty i kładki Trójmiasta Średni wynik 58%

Mosty i kładki Trójmiasta

Rozpocznij quiz
szym

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (68)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane