• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wypadek pasażera w autobusie. Mężczyzna wylądował w szpitalu

Ewelina Oleksy
19 maja 2023, godz. 13:30  Raport
Opinie (112)
Pasażer doznał urazu głowy w autobusie, stąd krew na podłodze. Mężczyzna trafił do szpitala. Pasażer doznał urazu głowy w autobusie, stąd krew na podłodze. Mężczyzna trafił do szpitala.

Wyglądało groźnie i skończyło się przymusowym postojem oraz wezwaniem służb na miejsce. W gdańskim autobusie linii 154 doszło do wypadku z udziałem pasażera. Mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala, a policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Doznałe(a)ś kiedyś urazu podczas podróży komunikacją miejską?

O wypadku pasażera autobusu linii 154 poinformował nas w czwartek wieczorem czytelnik w Raporcie z Trójmiasta.

Za zgłoszenie dziękujemy.

- W autobusie stojącym ok. 18:30 na przystanku PlatynowaMapka jadący nim wcześniej pasażer doznał urazu. Na podłodze widoczna jest kałuża krwi. Na miejscu zjawiła się karetka oraz nadzór ruchu - napisał nasz czytelnik.

Wypadek pasażera autobusu Platynowa (21 opinii)

W autobusie stojącym ok. 18.30 na przystanku Platynowa jadący nim wcześniej pasażer doznał urazu. Na podłodze widoczna jest kałuża krwi. Na miejscu zjawiła się karetka oraz nadzór ruchu.
W autobusie stojącym ok. 18.30 na przystanku Platynowa jadący nim wcześniej pasażer doznał urazu. Na podłodze widoczna jest kałuża krwi. Na miejscu zjawiła się karetka oraz nadzór ruchu.


W komentarzach pod tym wpisem pojawiła się informacja, że w autobusie miało dojść do ataku butelką, którą rozbito mężczyźnie głowę. Policja jednak tego nie potwierdza - potwierdza natomiast, że doszło do wypadku.

Sprawdź aktualne rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w GdańskuSpadł z siedzenia i uszkodził sobie głowę- W czwartek przed godz. 19:00 policjanci odebrali zgłoszenie, że w jednym z autobusów miejskich 57-letni pasażer spadł z siedzenia i doznał urazu. Do zdarzenia doszło podczas przejazdu skrzyżowaniem o ruchu okrężnym - informuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.


Jak poinformował nas czytelnik, który jechał wspomnianym autobusem, poszkodowany pasażer spał. Gdy kierowca przyhamował przed przystankiem, pasażer upadł i uderzył się w głowę. W efekcie miał czoło do szycia.

Skontaktował się z nami czytelnik, którego mama udzieliła pomocy poszkodowanemu.

- Uważam, że jest bohaterką. Przerażające jest to, że tylko ona - kobieta w wieku 60-lat z uszkodzonym barkiem - miała odwagę pomóc temu człowiekowi. Pomógł jej też później jeden z pasażerów. Mama nadal jest w szoku, nie tyle z powodu wypadku, co znieczulicy panującej w społeczeństwie - napisał do nas pan Marcin.

Policja wyjaśnia przyczyny wypadkuNa miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego, którzy wykonali oględziny, policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną.- Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że kierowca autobusu był trzeźwy. 57-letni mieszkaniec Gdańska został przewieziony do szpitala na badanie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia - mówi Chrzanowski.
Spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje informuje, że zabezpiecza monitoring z pojazdu dla policji w celu wyjaśnienia zdarzenia.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (112)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane