Fakty i opinie

stat

Zalana ulica i suche krany po awarii na Żabiance


Po awarii rury ulica Gospody na Żabiance zmieniła się w koryto rzeki, a część mieszkańców dzielnicy nie miała wody w kranach.Aktualizacja, godz. 21:05 Trwa odpompowywanie wody, która wylała się przede wszystkim na parkingi i trawniki. Także ulica Gospody czyszczona jest już ze szlamu. Co się stało na Żabiance? - Pękła rura o średnicy 400 mm, jedna z ważniejszych dostarczających wodę do tego osiedla. Mimo to udało się dokonać obejścia i w tej chwili bez wody jest tylko blok przy ul. Gospody 5. Prace naprawcze potrwają prawdopodobnie do rana - informuje Grażyna Pilarczyk, rzecznik Saur Neptun Gdańsk.

***


O zdarzeniu poinformował nas nasz czytelnik, pan Krzysztof.

- Poważna awaria wody na ulicy Gospody. Efekty widać na zdjęciach - napisał do nas i dołączył zdjęcia.

Inny czytelnik zadzwonił do nas zdenerwowany, że nie jest w stanie uzyskać żadnej informacji na infolinii Saur Neptun Gdańsk.

- Proszę posłuchać, od 18 minut 17 sekund staram się dodzwonić na infolinię Saur, ale nikt nie odpowiada. Rura jest rurą i może pęknąć, ale informacja nam się chyba należy - denerwuje się nasz czytelnik.

- Potwierdzam, że awarii uległa jedna z naszych rur wodociągowych. Na miejsce jedzie już nasze pogotowie - informuje Grażyna Pilarczyk, rzecznik Saur Neptun Gdańsk. - Jak tylko będziemy w stanie, to poinformujemy o spodziewanym terminie usunięcia awarii.

Żabianka: awaria wodociągu 9 kwietnia 2013 r.

Opinie (130) 5 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.