Fakty i opinie

stat

Złodziej rowerów wpadł przez perfumy

37-latek miał ukraść w ostatnim czasie przynajmniej 12 rowerów.
37-latek miał ukraść w ostatnim czasie przynajmniej 12 rowerów. fot. policja

Policjanci z Gdańska zatrzymali 37-latka podejrzewanego o dokonanie w ostatnich miesiącach 12 kradzieży rowerów. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku, ale nie podczas kradzieży roweru, a perfum. Ujęli go ochroniarze i przekazali policji.Kilka dni temu dzielnicowi z Przymorza odebrali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z galerii handlowych doszło do kradzieży perfum, a jej sprawcę udało się zatrzymać ochroniarzom.

- Funkcjonariusze sprawdzili 37-latka w policyjnej bazie danych i okazało się, że jest poszukiwany za inne przestępstwa. Mundurowi ustalili, że w ostatnich kilku miesiącach mężczyzna dopuścił się szeregu włamań oraz kradzieży na terenie Gdańska. Został on przewieziony do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty - mówi Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Zatrzymany 37-latek odpowie m.in. za kradzież 12 rowerów. Jego łupem padały również biżuteria, artykuły spożywcze oraz papierosy. Łączna suma strat to kilkanaście tys. zł. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Teraz policjanci sprawdzą, gdzie trafiły ukradzione przedmioty, a także analizują inne podobne sprawy, bo nie jest wykluczone, że mężczyzna ma na koncie więcej przestępstw.

Opinie (166) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.