Fakty i opinie

stat

Nie żyje Przemysław Wałęsa

Przemysław Wałęsa na archiwalnym zdjęciu z 1998 r.
Przemysław Wałęsa na archiwalnym zdjęciu z 1998 r. fot. Maciej Kosycarz/KFP

Zwłoki 43-letniego Przemysława Wałęsy, syna byłego prezydenta, znaleziono w jego mieszkaniu w Gdańsku. Na miejscu jest policja i prokurator.Aktualizacja, godz. 11: Z nieoficjalnych informacji wynika, że śmierć Przemysława Wałęsy miała związek z cukrzycą, na którą leczył się syn byłego prezydenta.Informację o śmierci otrzymaliśmy od naszego czytelnika na Raport z Trójmiasta, w tym samym czasie podało ją Radio RMF.

Policja nie potwierdza oficjalnie, że chodzi o Przemysława Wałęsę, informuje jednak, że: - O godz. 20 pogotowie ratunkowe zostało poinformowane o śmierci 43-letniego mieszkańca Gdańska. Biegły wstępnie wykluczył udział osób trzecich, niemniej zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która ustali przyczyny zgonu mężczyzny - informuje Aleksandra Siewert z KMP Gdańsk.

Na miejscu pracuje prokurator i funkcjonariusze policji.

Przemysław Wałęsa był trzecim z ośmiorga dzieci LechaDanuty Wałęsów. Urodził się w 1974 r., po Bogdanie i Sławomirze, a przed Jarosławem, Magdaleną, Anną, Marią Wiktorią i Brygidą.

Przez wiele lat Przemysław Wałęsa pracował w Straży Granicznej.

Media interesowały się nim ponad 10 lat temu, gdy dwukrotnie spowodował wypadek samochodowy. W jednym przypadku przyznał się do winy, w drugim jego obrońca dowodził, że oskarżony nie był pod wpływem alkoholu, lecz cierpiał na pomroczność jasną.
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 332)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.