Akademia Malucha - klub dziecięcy

adres
80-464 Gdańsk, Leszczyńskich 5A/3 (Gdańsk-Zaspa)
(Zaspa)
 
inne oddziały
telefon
793-266-336
e-mail
b...@akademiamalucha.gda.pl pokaż
www
www.akademiamalucha.gda.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 17:00
możliwośc opieki w weekend po wcześniejszym umówieniu się

O nas

Najbardziej kameralnówek, grupa max 10 dzieci, 3 opiekunki, własny ogródek.
Ciepła, domowa atmosfera oraz opiekunki z prawdziwym powołaniem.
Posiadamy wpis do Rejestru, jesteśmy pod stałą kontrolą Sanepidu, Straży i Urzędu. Zapraszamy!

Placówka zlokalizowana jest blisko szpitala, przy ul. Leszczyńskich 5a/3 na gdańskiej Zaspie. Jest to dobrze skomunikowane miejsce z dogodnym dojazdem zarówno od strony Wrzeszcza ulicą Chrobrego jak i z Przymorza lub Sopotu Aleją Jana Pawła II.

Nasz Klubik mieści się w mieszkaniu na parterze. Mieszkanie posiada swój własny ogródek, do którego wyjście jest bezpośrednio z sali zabaw. Ogródek wyposażony jest w bezpieczne zabawki oraz krytą piaskownicę. Zawsze gdy tylko pogoda na to pozwala, dzieci wychodzą na dwór.

Jest to bardzo kameralne miejsce, w którym panuje domowa atmosfera i dzieci doskonale się tu czują.

Mamy osobną sypialnię, gdzie dzieci mogą w spokoju odpocząć. Dla najmłodszych podopiecznych przygotowane są łóżeczka, natomiast dla starszych dzieci są leżaczki. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli.

Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z "Ustawą żłobkowa" z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Posiadamy pozytywną opinię Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz pozytywną opinię Sanepidu o warunkach bezpieczeństwa i higieny w lokalu i pozostajemy pod stałą kontrolą tych instytucji!

Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku - zawsze dodajemy fotorelacje :) - https://www.facebook.com/akademiamalucha.gda
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »