Żłobek Akademia Malucha

Żłobek Akademia Malucha

Wybierz numer

793-266-336
b...@gmail.com pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
 • Zdjęcie 1/11 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/11 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/11 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/11 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk +8 1
 

O nas

Najbardziej kameralny żłobek, grupa max 10 dzieci, 2 opiekunki, własny ogródek.
Ciepła, domowa atmosfera. Zapisy pod nr 793-266-336. Zapraszamy!
Akademia Malucha to sieć prężnie rozwijających się żłobków. Mamy już 10 punktów w Gdańsku i jeden w Gdyni.

Klub dziecięcy mieści się w bloku, w mieszkaniu na parterze dostosowanym do potrzeb Klubu. Mamy osobną szatnię z szafkami indywidualnymi dla każdego dziecka, łazienkę po kapitalnym remoncie, pomieszczenie socjalne oraz dwie sale: salę zabaw oraz salę do spożywania posiłków i zajęć plastycznych. Jest to najbardziej kameralne i przyjazne dzieciom miejsce. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z Ustawą żłobkową z dnia 4 lutego 2011 r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.
Budynek jest zabezpieczony poprzez alarm i domofon.

W naszej placówce mamy też monitoring. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.

Placówka otwarta jest w godzinach 7:00 – 17:00
Przyjmujemy dzieci do lat 3.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze w naszej placówce panuje domowa, miła atmosfera. Staramy się, aby nasi podopieczni zawsze przychodzili do nas z uśmiechem. Osoby, które u nas pracują to ciocie z prawdziwym powołaniem - troskliwe, cierpliwe i odpowiedzialne. Nasze opiekunki mają głowę pełną pomysłów jak ciekawie zorganizować czas maluchom.
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. 

Posiadamy specjalne, 6-cio osobowe wózki ułatwiające opiekunkom codzienne wyjścia na dwór. Zapewniamy dzieciom spacer na pobliski plac zabaw.
We wszystkich naszych placówkach mamy nowoczesny system oczyszczający powietrze z bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów.

Korzystamy też z aplikacji LiveKid, która znacznie ułatwia ciągły kontakt pomiędzy rodzicami a placówką.

Zapisy pod nr: 793 266 336 - MAMY WOLNE MIEJSCA!

Więcej informacji niebawem na Facebooku oraz na naszej stronie

www.akademiamalucha.gda.pl

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się placówka?
Placówka zlokalizowana jest Zaspie, w pobliżu ulicy Jana Pawła, Szpitala i Parku.
Jak wygląda lokal?
Placówka mieści się w bloku, w mieszkaniu na parterze dostosowanym do potrzeb żłobka. Mamy osobną szatnię z szafkami indywidualnymi dla każdego dziecka, łazienkę po kapitalnym remoncie, pomieszczenie socjalne oraz dwie sale: salę zabaw oraz salę do jedzenia i zajęć plastycznych. Jest to najbardziej kameralna z naszych placówek. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z Ustawą żłobkową.
Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.
Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru.
Czy żłobek posiada własny plac zabaw?
Tak, posiadamy własny plac zabaw do którego wyjście jest bezpośrednio z lokalu. Oprócz tego posiadamy specjalne wózki 6cioosobowe, które służą do dalszych spacerów z naszymi maluchami. W pobliżu żłobka jest też wielki park, do którego bardzo często chodzą nasi podopieczni na spacery i pikniki.
W jakiej formie prowadzona jest placówka?
Nasza placówka działa jako OPIEKA DZIENNA i jest wpisana do Rejestru dziennych opiekunów pod numerem 10059/O i 10057/O.
Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).
Jakie są godziny otwarcia placówki?
Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 7:00-17:00.
Jak liczna jest grupa/grupy?
W naszym żłobku mamy 12 miejsc, dzieci są w jednej grupie. Jest to najbardziej kameralna z naszych placówek.
Ile jest opiekunek w żłobku?
Maluszkami opiekują się dwie wspaniałe i doświadczone opiekunki, które współpracują z nami już od wielu lat.
W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!
Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?
Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu, oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.
Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia.
Jaka jest wysokość opłat?
Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”) – 500 zł
Czesne – 1600 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 1100 zł)
Dzienne wyżywienie podstawowe – 15 zł
Dzienne wyżywienie diety – 18 zł
Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?
Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.
Co wchodzi w skład czesnego?
Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.
W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).
Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.
Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Leszczyńskich).
Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.
Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego.
Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

Opinie (3)

Kasia P.
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Dla rodziców mających wątpliwości, polecam żłobek Akademii z całego serca. Córka chodzi tam odkąd skończyła roczek, zawsze idzie z uśmiechem, jest bardzo zadowolona i super się rozwija, choć to jej początki mówienia, niektóre słowa, ku naszemu zaskoczeniu, mówi po angielsku. Ciocie mają super podejście do dzieci, dzięki nielicznym grupom mogą się skupić na indywidualnych potrzebach każdego dziecka. Co więcej Akademia ma swoją kuchnię, bardzo smaczną, Izka je prawie wszystko :D

w kategorii

Żłobki

5.8
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Pawel
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Wspaniałe miejsce dla maluchów! Nasza córka spędziła w "Akademii Malucha" na Zaspie niemal rok i myślę, że zarówno ona jak i my będziemy tęsknić. Przede wszystkim doceniamy troskę i zaangażowanie Pań, które opiekują się dziećmi. Placówka jest też dobrze wyposażona, jest mały plac zabaw, ale przede wszystkim zaraz obok jest ogromny park, do którego w ładną pogodę niemal codziennie dzieci wybierają się na spacer - mają specjalny sześcioosobowy wózek dla mniejszych dzieci, a starsze spacerują. Obecnie Akademia Malucha ma też swoją kuchnię, więc nie korzysta już z cateringu. Do komunikacji ze żłobkiem bardzo przydaje się aplikacja, dzięki której na bieżąco widać, ile dziecko zjadło, czy dobrze spało, czy pojawiły się jakieś problemy typu katarek. W tej konkretnej lokalizacji jest bardzo kameralnie, maksymalnie dwanaścioro dzieci, zazwyczaj mniej. Gorąco polecamy!

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ms
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2021

Korzystałem przez ponad rok z usługi i przyznaje była rewelacyjna dziedcko chodziło uśmiechnięte, to dużo zajęć, wspaniałą opieka sprawowana przez Ciocie :)

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6