Żłobek Akademia Malucha

Żłobek Akademia Malucha

Wybierz numer

793-266-336
b...@gmail.com pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/20 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/20 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/20 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/20 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk +17 1
 

Artykuły o nas

O nas

Zapraszamy do naszego żłobka na Jasieniu. Dwie kameralne grupy dzieci w dużym domu z ogrodem. Zapisy pod nr 793 266 336.
Oferujemy również opiekę godzinową (na karnety) oraz popołudniową dla dzieci 1-6 lat!
Akademia Malucha to sieć prężnie rozwijających się żłobków. Mamy już 9 punktów w Gdańsku i jeden w Gdyni.

Placówka mieści się na ulicy Kartuskiej 360 C (żółty domek za przystankiem Damroki).
Na parterze jest przestronna szatnia, łazienka oraz dwie wielkie sale, wyposażone w meble i zabawki. Jest to bardzo kameralna i świetnie wyposażona placówka.
Na piętrze mamy dwie sale do zabawy, osobną jadalnię i sypialnię.
Placówka jest zarejestrowana jako Punkt Opieki Dziennej. Na cały dom o powierzchni 360 metrów kwadratowych będzie tylko 25 dzieci. Znajdują się tam dwie grupy: młodsze dzieci (15 dzieci na parterze) oraz starszaki (10 dzieci) na piętrze. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.
Budynek jest zabezpieczony poprzez alarm i domofon.
W naszej placówce mamy też monitoring. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.
Placówka otwarta jest w godzinach 6:30 – 17:30
Przyjmujemy dzieci do lat 3.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze w naszej placówce panuje domowa miła atmosfera. Staramy się, aby nasi podopieczni zawsze przychodzili do nas z uśmiechem. Osoby, które u nas pracują to ciocie z prawdziwym powołaniem - troskliwe, cierpliwe i odpowiedzialne. Nasze opiekunki mają głowę pełną pomysłów jak ciekawie zorganizować czas maluchom.
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. 

Dom posiada własny duży ogród, wyposażony w bezpieczne zabawki dla najmłodszych. Opiekunki pilnują tego, aby maluchy codziennie były na dworze, jeśli tylko pogoda na to pozwala.

We wszystkich naszych placówkach mamy nowoczesny system oczyszczający powietrze z bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów.
Korzystamy też z aplikacji LiveKid, która znacznie ułatwia ciągły kontakt pomiędzy rodzicami a placówką.

Zapisy pod nr: 793 266 336 - MAMY WOLNE MIEJSCA!

Więcej informacji niebawem na Facebooku oraz na naszej stronie

www.akademiamalucha.gda.pl
 

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się placówka?
Placówka mieści się na Jasieniu przy ulicy Kartuskiej 360 C (żółty domek za przystankiem Damroki). Lokal dobrze widać z głównej ulicy. Dojazd jest bardzo dogodny z całego Jasienia. Przy lokalu jest duży parking dla naszych klientów.
Czy żłobek posiada własny plac zabaw?
Tak, posiadamy własny, duży ogród. Wyjście jest bezpośrednio ze żłobka. Dzieci w tym miejscy spędzają naprawdę dużo czasu. Organizujemy różne pikniki i wydarzenia rodzinne.
Jakie są godziny otwarcia placówki?
Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.
W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!
Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?
Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu, oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.
Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach.
Jaka jest wysokość opłat?
Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”) – 500 zł
Czesne – 1600 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 1100 zł)
Dzienne wyżywienie podstawowe – 15 zł
Dzienne wyżywienie diety – 18 zł
Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?
Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.
Co wchodzi w skład czesnego?
Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.
W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).
Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.
Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Aldony).
Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.
Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.
Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

Oceny (11)

Klaudia
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wrzesień 2020

Miałam ogromny problem z oddaniem dziecka do żłobka, ale Akademia Malucha rozwiała wszelkie moje obawy :) - Opieka na duży plus, Panie miłe i zaangażowane, na koniec dnia informują o najważniejszych rzeczach, które przytrafily się dzieciom - Łatwy kontakt z placówką, niezależnie od pory dnia, co w tych czasach jest raczej bardzo pożądaną kwestią, zwłaszcza dla przejętych rodziców wysyłających dziecko pierwszy raz do żłobka:) - Możliwość doboru jedzenia, zgodnie z preferencjami żywieniowymi dziecka, - Mnóstwo ciekawych zajęć, które pomagają dzieciom w prawidłowym rozwoju, socjalizacji, zabawie (angielski, rytmika, sensoryka, tory przeszkód) - W ładną pogodę dzieci praktycznie codziennie spędzają czas na dworze - Jako rodzice mamy dostęp do specjalnej aplikacji, w której na bieżąco udostępniane są informacje o tym co robi dziecko i w jakich godzinach, nawet jeśli się załatwi (?!) :))) na podstawie aplikacji wiemy równiez ile posiłków je dziecko i jak dużą część każdego z nich. - Ponadto Ciocie :) stają na wysokości zadania, jeśli zdarzy się sytuacja, że nie zdążymy odebrać dziecka szybciej niż założona godzina. Polecam najmocniej na świecie!

Żłobki

6.0
Rodzic
Termin usługi: kwiecień 2023 

Zdecydowanie nie polecam, na wstępie zaznaczę że opinie są w pierwszeństwie publikowane te pozytywne a te niewygodne nie są dodawane. Przez okres uczęszczania córki do tej placówki noce miałam nie przespane, dziecko budziło się z płaczem w środku nocy, nie chętnie zostawało w żłobku miało napady histerycznego płaczu . Zgłosiłam swoje uwagi do Dyrektorki placówki żeby przyjrzała się sytuacji, i zostałam potraktowana jak intruz! Pani oświadczyła że jak mam uwagi to może mi umowę wypowiedzieć w trybie natychmiastowym , zmroziła mnie taka postawa i zaczęłam szukać innej placówki obecnie z sukcesem. Dodam jeszcze że placówka jest zarejestrowana jako opieka dzienna a nie żłobek i nie podlega w tej sytuacji takim obowiązkowym kontrolom jęk sanepid czy straż pożarna. Plac zabaw dla dzieci to betonowy podjazd pod garaż , a teren zielony jest często zanieczyszczony przez psie odchody, bramka zazwyczaj otwarta może sobie wchodzić każdy kiedy chce i jak chce. Poprzednie wpisy ktore były negatywne od innych rodziców zostały jak widzę usunięte .

Opieka nad dziećmi

1.0
Tomek Mazurek
Termin usługi: luty 2023

Bardzo polecamy ten żłobek. Nasz syn jest zachwycony. Przemiłe Ciocie, ciekawe i rozwijające zajęcia oraz świetna lokalizacja.

Żłobki

6.0
Rodzic
Termin usługi: październik 2021

Pozytywy. Ciocie dla dziecka wspaniałe. Widać, że czują powołanie i mają dobry kontakt z dzieckiem. Co do kontaktu z rodzicami, z jedną lepiej z inną gorzej ale zawsze kulturalnie. Dziecko mocno się rozwinęło przez pobyt, też na plus, chętnie chodzilo. 1. Ceny - 1500 podstawa (podobno 1850 od 2022) bez bonu, jakiś dramat. Kuchnia niby własna a ceny (nawet przed pandemia) większe niż w cateringu który był, od 15 w górę. 2. Bezpieczeństwo - teren ogrodzony, w teorii,brama zawsze otwarta można wejść, więc furtka na kod jest fikcją. Btw nie działała przez przynajmniej pół roku, widać brak chęci.Brak monitoringu, więc niech nazwa aplikacji livekid nikogo nie zmyli. Kamer nie ma. 3. Bezpieczeństwo covid- z początku kontrola osób w placówce, od niedawna nie. Ale przede wszystkim Pani "dyrektor" notorycznie bez maseczki po dziecko. Jej zasady nie obowiązują. Ps. Dzień dobry też nie mówi 4. Przyjmują chore dzieci więc dziecko jest ciągle chore. 5. Covid u obojga rodzicow dziecka - żłobek otwarty wszyscy zadowoleni chodzą dalej jak gdyby nic. 6. Sesje, prezenty - dodatkowo płatne. 7. Owsiki, mononukleoza zakaźna, RSV, jelitowka, bostonka, zapalenie płuc-wszystko było w żłobku.

Żłobki

3.6
Ania
Termin usługi: sierpień 2021

Zlobek ten to byl najlepszy wybór jakiego moglam dokonać Synek konczy w sierpniu przygodę z Akademia Malucha i jest mi ogromnie smutno i przykro ze musimy isc do przedszkola Wszystkie ciocie to zlote kobiety cieple troskliwe i kochające dzieci Dzieci w tym zlobku nigdy nie placza i zawsze sa uśmiechnięte Polecam wszyskim z całego serca

Żłobki

5.8
Edyta
Termin usługi: sierpień 2021

Nie wyobrażam sobie lepszego wyboru. Zawsze uśmiechnięte Panie opiekunki, różnorodne zajecie dla dzieciaków. Widzę że dziecko się tam rozwija i codziennie dostaje informacje co ciekawego sie działo i co robili na zajęciach. Bardzo polecam tą placówke.

Żłobki

6.0
Rodzice Majci
Termin usługi: sierpień 2021

Jesteśmy rodzicami, którzy oddawali dziecko do żłobka z dużą obawą i niepokojem. Córeczka rozpoczęła swoją przygodę z Akademia Malucha mając 14 miesięcy. Dzisiaj, po 3 miesiącach, nasza córeczka otworzyła się niesamowicie! Chętnie chodzi do żłobka, rano bierze swój plecaczek i buty i wychodzi :D wcześniej byla dużym niejadkiem, dzisiaj je wszystko. Adaptacja trwala dwa tygodnie (mieliśmy przeznaczony okres dwóch miesięcy na adaptację). Każdego dnia otrzymujemy mnóstwo informacji, o tym jak minął dzień, co się działo :) super rozwiązaniem jest aplikacja, która informuje praktycznie o wszystkim- o ilości zjadanych posiłków, o tym, jakie zajęcia się odbyły (angielski, rytmika), czy dzieci są na placu zabaw. Na bieżąco dodawane są zdjęcia i filmiki (dla mnie jako mamy to za każdym razem duże przeżycie widzieć uśmiechnięte dziecko w grupie, chętnie biorące udział w zajęciach). Ciocie są cudowne! Empatyczne, ciepłe, cierpliwe (a nasza córeczka jest mocno charakterna i daje popalić :D)! Polecamy Akademię Malucha z całego serca!

Żłobki

6.0
Mama
Termin usługi: luty 2021

Ciocie ze żłobka są najcudowniejsze na świecie! Przemiłe, troskliwe i nadzwyczaj kreatywne :-) Są bardzo zaangażowane podczas adaptacji dziecka w pierwszych dniach, dbają, żeby niejadki zjadły chociaż trochę i żeby dziecko czuło się bezpiecznie . Dużo zajęć dodatkowych, wyposażenie tez na plus, ale najważniejsze są ciocie! To one sprawiają, ze moje dziecko czuje się dobrze w żłobku a ja nie płacze, że je zostawiłam na 8h, bo wiem, że jest w dobrych rekach (dosłownie, do cioć ciagle ktoś się tuli) Polecam obejrzeć zdjęcia na Facebooku

Żłobki

5.8
Maksym Alekseienko
Termin usługi: luty 2021

Najlepszy żłobek w Trójmieście!!!

Żłobki

6.0
A.
Termin usługi: październik 2020

Nasze dziecko uwielbia ten żłobek. Ciocie są bardzo pomysłowe w wymyślaniu zajęć. Dzieci prawie codziennie wychodzą na dwór. Jest możliwość wyboru diety dostosowanej do potrzeb dziecka. Z całego serca polecam.

Żłobki

5.6
Anna
Termin usługi: wrzesień 2020

Cudowne Panie opiekunki.Widać, że kochają dzieci i wkładają serce w swoją pracę z maluszkami. Dużo kreatywnych zabaw. Bez obaw i z radością powierzyłam Paniom opiekę nad drugim dzieckiem.

Żłobki

5.6