Żłobek Akademia Malucha

Żłobek Akademia Malucha

Wybierz numer

793-266-336
b...@gmail.com pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
 • Zdjęcie 1/20 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/20 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/20 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/20 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk +17 1

Artykuły o nas

O nas

Zapraszamy do naszego żłobka na Jasieniu. Dwie kameralne grupy dzieci w dużym domu z ogrodem. Zapisy pod nr 793 266 336.
Oferujemy również opiekę godzinową (na karnety) oraz popołudniową dla dzieci 1-6 lat!
Akademia Malucha to sieć prężnie rozwijających się żłobków. Mamy już 9 punktów w Gdańsku i jeden w Gdyni.

Placówka mieści się na ulicy Kartuskiej 360 C (żółty domek za przystankiem Damroki).
Na parterze jest przestronna szatnia, łazienka oraz dwie wielkie sale, wyposażone w meble i zabawki. Jest to bardzo kameralna i świetnie wyposażona placówka.
Na piętrze mamy dwie sale do zabawy, osobną jadalnię i sypialnię.
Placówka jest zarejestrowana jako Punkt Opieki Dziennej. Na cały dom o powierzchni 360 metrów kwadratowych będzie tylko 25 dzieci. Znajdują się tam dwie grupy: młodsze dzieci (15 dzieci na parterze) oraz starszaki (10 dzieci) na piętrze. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.
Budynek jest zabezpieczony poprzez alarm i domofon.
W naszej placówce mamy też monitoring. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.
Placówka otwarta jest w godzinach 6:30 – 17:30
Przyjmujemy dzieci do lat 3.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze w naszej placówce panuje domowa miła atmosfera. Staramy się, aby nasi podopieczni zawsze przychodzili do nas z uśmiechem. Osoby, które u nas pracują to ciocie z prawdziwym powołaniem - troskliwe, cierpliwe i odpowiedzialne. Nasze opiekunki mają głowę pełną pomysłów jak ciekawie zorganizować czas maluchom.
Posiłki dostarczane są do naszych placówek przez firmę cateringową, która oferuje nam posiłki smaczne zdrowe i dostosowane do potrzeb najmłodszych dzieci. Firma cateringowa zapewnia nam szeroki wachlarz możliwości co pozwala zamówić posiłki nawet dla bardziej wymagających brzuszków.

Dom posiada własny duży ogród, wyposażony w bezpieczne zabawki dla najmłodszych. Opiekunki pilnują tego, aby maluchy codziennie były na dworze, jeśli tylko pogoda na to pozwala.

We wszystkich naszych placówkach mamy nowoczesny system oczyszczający powietrze z bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów.
Korzystamy też z aplikacji LiveKid, która znacznie ułatwia ciągły kontakt pomiędzy rodzicami a placówką.

Zapisy pod nr: 793 266 336 - MAMY WOLNE MIEJSCA!

Więcej informacji niebawem na Facebooku oraz na naszej stronie

www.akademiamalucha.gda.pl

UWAGA! SPECJALNA OFERTA NA CZAS PANDEMII !!!
Wychodząc na przeciw obecnej sytuacji i oczekiwaniom rodziców, postanowiliśmy wprowadzić do oferty nową usługę.
Wprowadzamy ofertę opieki popołudniowej dla dzieci w wieku 1-6 lat. Opieka popołudniowa będzie realizowana w niektórych naszych placówkach. Oto ich adresy:
Gdańsk - Wrzeszcz - Aldony 14
2. Gdańsk - Morena - Morenowe Wzgórze 26/5
3. Gdańsk - Jasień - Kartuska 360 C
4. Gdańsk - Szadółki - Potęgowska 12
Zasady opieki popołudniowej:
opieka w godzinach 16:00-20:00
tylko w wybranych placówkach
opieka dla dzieci 1-6 lat
karnet ważny 30 dni
umowa podpisywana na miesiąc, z możliwością przedłużenia o kolejny miesiąc, itd.
można wykupić jeden karnet dla rodzeństwa !
opieka tylko po wcześniejszym umówieniu się !
CENNIK KARNETÓW:
25h - 500 zł (20 zł za 1 godzinę opieki)
50 h - 700 zł (14 zł za 1 godzinę opieki)
75 h - 900 zł (12 zł za 1 godzinę opieki)
100 h - 1000 zł (10 zł za 1 godzinę opieki)
W cenę karnetu wchodzi:
opieka w wybranych godzinach
możliwość korzystania z zabawek i wszystkich sprzętów dostępnych w żłobku
ciekawe, kreatywne zajęcia organizowane przez nasze opiekunki
nieograniczony dostęp do picia (woda)
drobne przekąski (flisy, wafle ryżowe, owoce itp)
ubezpieczenie NNW
Uwaga! W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość zapisania dziecka żłobkowego (w wieku 1-3 lat) na karnety godzinowe (cennik powyżej) w godzinach otwarcia naszych żłobków: 6:30-17:30 .

Jest to nowa oferta stworzona na czas pandemii. Wcześniej nasze placówki nie oferowały opieki godzinowej i/oraz popołudniowej. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej sytuacji wiele osób boi się podpisać ze żłobkiem umowę na stałe - dlatego u nas jest bezpieczna umowa, przedłużana co miesiąc w miarę zapotrzebowania.
Wiele rodziców pracujących zdalnie rezygnuje ze żłobka, ponieważ i tak siedzą domu - warto w takiej sytuacji wykupić dla dziecka nawet najmniejszy karnet (25h na miesiąc), aby dziecko miało kontakt z rówieśnikami, a rodzice chwilę oddechu dla siebie ;) Zapraszamy!

Opinie (9)

Klaudia
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020

Miałam ogromny problem z oddaniem dziecka do żłobka, ale Akademia Malucha rozwiała wszelkie moje obawy :) - Opieka na duży plus, Panie miłe i zaangażowane, na koniec dnia informują o najważniejszych rzeczach, które przytrafily się dzieciom - Łatwy kontakt z placówką, niezależnie od pory dnia, co w tych czasach jest raczej bardzo pożądaną kwestią, zwłaszcza dla przejętych rodziców wysyłających dziecko pierwszy raz do żłobka:) - Możliwość doboru jedzenia, zgodnie z preferencjami żywieniowymi dziecka, - Mnóstwo ciekawych zajęć, które pomagają dzieciom w prawidłowym rozwoju, socjalizacji, zabawie (angielski, rytmika, sensoryka, tory przeszkód) - W ładną pogodę dzieci praktycznie codziennie spędzają czas na dworze - Jako rodzice mamy dostęp do specjalnej aplikacji, w której na bieżąco udostępniane są informacje o tym co robi dziecko i w jakich godzinach, nawet jeśli się załatwi (?!) :))) na podstawie aplikacji wiemy równiez ile posiłków je dziecko i jak dużą część każdego z nich. - Ponadto Ciocie :) stają na wysokości zadania, jeśli zdarzy się sytuacja, że nie zdążymy odebrać dziecka szybciej niż założona godzina. Polecam najmocniej na świecie!

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Rodzic
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Pozytywy. Ciocie dla dziecka wspaniałe. Widać, że czują powołanie i mają dobry kontakt z dzieckiem. Co do kontaktu z rodzicami, z jedną lepiej z inną gorzej ale zawsze kulturalnie. Dziecko mocno się rozwinęło przez pobyt, też na plus, chętnie chodzilo. 1. Ceny - 1500 podstawa (podobno 1850 od 2022) bez bonu, jakiś dramat. Kuchnia niby własna a ceny (nawet przed pandemia) większe niż w cateringu który był, od 15 w górę. 2. Bezpieczeństwo - teren ogrodzony, w teorii,brama zawsze otwarta można wejść, więc furtka na kod jest fikcją. Btw nie działała przez przynajmniej pół roku, widać brak chęci.Brak monitoringu, więc niech nazwa aplikacji livekid nikogo nie zmyli. Kamer nie ma. 3. Bezpieczeństwo covid- z początku kontrola osób w placówce, od niedawna nie. Ale przede wszystkim Pani "dyrektor" notorycznie bez maseczki po dziecko. Jej zasady nie obowiązują. Ps. Dzień dobry też nie mówi 4. Przyjmują chore dzieci więc dziecko jest ciągle chore. 5. Covid u obojga rodzicow dziecka - żłobek otwarty wszyscy zadowoleni chodzą dalej jak gdyby nic. 6. Sesje, prezenty - dodatkowo płatne. 7. Owsiki, mononukleoza zakaźna, RSV, jelitowka, bostonka, zapalenie płuc-wszystko było w żłobku.

w kategorii

Żłobki

3.6
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  5
 • bezpieczeństwo:
  3
 • przystępność cen:
  2
 • ocena ogólna:
  2
Ania
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Zlobek ten to byl najlepszy wybór jakiego moglam dokonać Synek konczy w sierpniu przygodę z Akademia Malucha i jest mi ogromnie smutno i przykro ze musimy isc do przedszkola Wszystkie ciocie to zlote kobiety cieple troskliwe i kochające dzieci Dzieci w tym zlobku nigdy nie placza i zawsze sa uśmiechnięte Polecam wszyskim z całego serca

w kategorii

Żłobki

5.8
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Edyta
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Nie wyobrażam sobie lepszego wyboru. Zawsze uśmiechnięte Panie opiekunki, różnorodne zajecie dla dzieciaków. Widzę że dziecko się tam rozwija i codziennie dostaje informacje co ciekawego sie działo i co robili na zajęciach. Bardzo polecam tą placówke.

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Rodzice Majci
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Jesteśmy rodzicami, którzy oddawali dziecko do żłobka z dużą obawą i niepokojem. Córeczka rozpoczęła swoją przygodę z Akademia Malucha mając 14 miesięcy. Dzisiaj, po 3 miesiącach, nasza córeczka otworzyła się niesamowicie! Chętnie chodzi do żłobka, rano bierze swój plecaczek i buty i wychodzi :D wcześniej byla dużym niejadkiem, dzisiaj je wszystko. Adaptacja trwala dwa tygodnie (mieliśmy przeznaczony okres dwóch miesięcy na adaptację). Każdego dnia otrzymujemy mnóstwo informacji, o tym jak minął dzień, co się działo :) super rozwiązaniem jest aplikacja, która informuje praktycznie o wszystkim- o ilości zjadanych posiłków, o tym, jakie zajęcia się odbyły (angielski, rytmika), czy dzieci są na placu zabaw. Na bieżąco dodawane są zdjęcia i filmiki (dla mnie jako mamy to za każdym razem duże przeżycie widzieć uśmiechnięte dziecko w grupie, chętnie biorące udział w zajęciach). Ciocie są cudowne! Empatyczne, ciepłe, cierpliwe (a nasza córeczka jest mocno charakterna i daje popalić :D)! Polecamy Akademię Malucha z całego serca!

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Mama
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

Ciocie ze żłobka są najcudowniejsze na świecie! Przemiłe, troskliwe i nadzwyczaj kreatywne :-) Są bardzo zaangażowane podczas adaptacji dziecka w pierwszych dniach, dbają, żeby niejadki zjadły chociaż trochę i żeby dziecko czuło się bezpiecznie . Dużo zajęć dodatkowych, wyposażenie tez na plus, ale najważniejsze są ciocie! To one sprawiają, ze moje dziecko czuje się dobrze w żłobku a ja nie płacze, że je zostawiłam na 8h, bo wiem, że jest w dobrych rekach (dosłownie, do cioć ciagle ktoś się tuli) Polecam obejrzeć zdjęcia na Facebooku

w kategorii

Żłobki

5.8
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Maksym Alekseienko
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

Najlepszy żłobek w Trójmieście!!!

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
A.
Termin skorzystania z usługi: październik 2020

Nasze dziecko uwielbia ten żłobek. Ciocie są bardzo pomysłowe w wymyślaniu zajęć. Dzieci prawie codziennie wychodzą na dwór. Jest możliwość wyboru diety dostosowanej do potrzeb dziecka. Z całego serca polecam.

w kategorii

Żłobki

5.6
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  6
Anna
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020

Cudowne Panie opiekunki.Widać, że kochają dzieci i wkładają serce w swoją pracę z maluszkami. Dużo kreatywnych zabaw. Bez obaw i z radością powierzyłam Paniom opiekę nad drugim dzieckiem.

w kategorii

Żłobki

5.6
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  6