Przedszkole Akademia Malucha

81-002 Gdynia, Łebska 12
(wolno stojący budynek (dawne "Ptasie Radio")) Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
690-055-635
d...@gmail.com pokaż
www.przedszkola.akademiamalucha.gda.pl
/niepubliczne.przedszkole.akademia.malucha
Godziny otwarcia
pn-pt6:30 - 17:30

O nas

Zapraszamy do naszego przedszkola. Wolno stojący budynek własnym ogrodem i własną kuchnią. Wykwalifikowana kadra i dużo zajęć dodatkowych. Zapisy pod nr 690 055 635. Zapraszamy!

Niepubliczne przedszkole Ptasie Radio rozpoczęło swoją działalność 1 września 2012 roku. Od 1 stycznia 2020 roku zmieniło nazwę na AKADEMIA MALUCHA.

Akademia Malucha to również sieć 9 żłobków na terenie całego Trójmiasta. Zaufało nam bardzo wielu rodziców i spełniliśmy nasze marzenie oraz kolejny nasz cel i kro do przodu - od 1 stycznia 2020 prowadzimy przedszkole ;) Jest to kontynuacja tego, co robiliśmy do tej pory ;)
Misją naszego przedszkola jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami, zapewniając mu bezpieczne warunki do zdobywania wiedzy i poznawania świata.

Przedszkole jest szczególnym miejscem, w którym dziecko staje się członkiem większej zbiorowości. To właśnie w przedszkolu, pod opieką pedagogów, uczy się wzajemnego współżycia w grupie rówieśniczej oraz otwartości na nowe doświadczenia. Poprzez zabawę dziecko wyraża swoje uczucia i pragnienia, daje upust rozbudowanej wyobraźni, rozwija zdolności twórcze oraz tworzy formę więzi ze społeczeństwem.
Tworzymy placówkę, która w oparciu o indywidualne potrzeby dziecka, przygotowuje je do bycia jednostką otwartą zarówno na samego siebie jak i na otaczający świat, zdolną do samodzielnego myślenia oraz chętną do podejmowania różnego rodzaju aktywności. We współpracy z rodzicami chcemy tworzyć miejsce bezpieczne i przyjazne dzieciom sprzyjające ich dalszym szkolnym i życiowym sukcesom.

Niepubliczne Przedszkole Akademia Malucha w kwestii bezpieczeństwa posiada uzgodnienia Sanepidu, Rzeczoznawcy PPOŻ, inspektora d/s BHP, znajduje się w budynku monitorowanym. Działa także pod nadzorem Pomorskiego Kuratorium Oświaty i Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Gdynia jako placówka niepubliczna.

MAMY WOLNE MIEJSCA WE WSZYSTKICH GRUPACH WIEKOWYCH. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ORAZ ZAPISÓW PRZEZ NASZĄ STRONĘ:

http://www.przedszkola.akademiamalucha.gda.pl/
LUB POD NUMEREM: 690-055-635

Pozdrawiamy!
Akademia Malucha

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »