Przedszkole i żłobek Akademia Malucha

Przedszkole i żłobek Akademia Malucha

Wybierz numer

690-055-635
d...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 6:30 więcej
  • Zdjęcie 1/20 - Przedszkole i żłobek Akademia Malucha Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/20 - Przedszkole i żłobek Akademia Malucha Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/20 - Przedszkole i żłobek Akademia Malucha Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/20 - Przedszkole i żłobek Akademia Malucha Gdynia +17 1
 

O nas

Zapraszamy do naszego przedszkola. Wolno stojący budynek własnym ogrodem i własną kuchnią. Wykwalifikowana kadra i dużo zajęć dodatkowych. Zapisy pod nr 690 055 635. Zapraszamy!
Niepubliczne przedszkole Ptasie Radio rozpoczęło swoją działalność 1 września 2012 roku. Od 1 stycznia 2020 roku zmieniło nazwę na AKADEMIA MALUCHA.

Akademia Malucha to również sieć 9 żłobków na terenie całego Trójmiasta. Zaufało nam bardzo wielu rodziców i spełniliśmy nasze marzenie oraz kolejny nasz cel i kro do przodu - od 1 stycznia 2020 prowadzimy przedszkole ;) Jest to kontynuacja tego, co robiliśmy do tej pory ;)
Misją naszego przedszkola jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami, zapewniając mu bezpieczne warunki do zdobywania wiedzy i poznawania świata.

Przedszkole jest szczególnym miejscem, w którym dziecko staje się członkiem większej zbiorowości. To właśnie w przedszkolu, pod opieką pedagogów, uczy się wzajemnego współżycia w grupie rówieśniczej oraz otwartości na nowe doświadczenia. Poprzez zabawę dziecko wyraża swoje uczucia i pragnienia, daje upust rozbudowanej wyobraźni, rozwija zdolności twórcze oraz tworzy formę więzi ze społeczeństwem.
Tworzymy placówkę, która w oparciu o indywidualne potrzeby dziecka, przygotowuje je do bycia jednostką otwartą zarówno na samego siebie jak i na otaczający świat, zdolną do samodzielnego myślenia oraz chętną do podejmowania różnego rodzaju aktywności. We współpracy z rodzicami chcemy tworzyć miejsce bezpieczne i przyjazne dzieciom sprzyjające ich dalszym szkolnym i życiowym sukcesom.

Niepubliczne Przedszkole Akademia Malucha w kwestii bezpieczeństwa posiada uzgodnienia Sanepidu, Rzeczoznawcy PPOŻ, inspektora d/s BHP, znajduje się w budynku monitorowanym. Działa także pod nadzorem Pomorskiego Kuratorium Oświaty i Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Gdynia jako placówka niepubliczna.

MAMY WOLNE MIEJSCA WE WSZYSTKICH GRUPACH WIEKOWYCH. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ORAZ ZAPISÓW PRZEZ NASZĄ STRONĘ:

http://www.przedszkola.akademiamalucha.gda.pl/
LUB POD NUMEREM: 690-055-635

Pozdrawiamy!
Akademia Malucha

Oceny (10)

Monika
Termin usługi: styczeń 2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze żłobka! Z całego serca polecamy wszystkim rodzicom!:) Synek miał rok i miesiąc jak zaczął swoją przygodę ale naprawdę bardzo szybko polubił wszystkie ciocie i uwielbia spędzać tam czas! Dzieci mają dużo różnych zajęć, codziennie dzieje się coś ciekawego, ciocie są świetne!:)

Żłobki

5.8
Bożena
Termin usługi: styczeń 2023

Serdecznie polecam opiekę w Placówce Żłobkowej Gdynia ul. Łebska. Mój Motylek stał się w żłobku Pszczółką... codziennie uśmiechnięta, zaopiekowana, najedzona, wybawiona. Dziękuję serdecznie Ciociom za serce i opiekę. Cudowne miejsce. Polecam

Żłobki

6.0
Janka
Termin usługi: listopad 2022

Serdecznie polecam placówkę w Gdyni, stała wykształcona kadra, polecam zarówno żłobek jak i przedszkole. Idealne miejsce do rozwoju maluchów.

Przedszkola

6.0
Emilia
Termin usługi: marzec 2022

Bardzo fajne przedszkole, dzieci zaopiekowane, Różnorodne zajęcia i prace plastyczne, jedzonko przygotowywane w kuchni i układane smakowicie na talerzykach, Ciocie- Panie uśmiechnięte i kompetentne. Polecamy całym ️

Przedszkola

6.0
Agnieszka
Termin usługi: marzec 2022

Wspaniałe miejsce, wszystkie Ciocie bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci, co ułatwia decyzję o wyborze tego przedszkola. Dziecko co dzień jest ciekawe nowych zajęć i przygód, dzięki czemu bardzo chętnie zostaje w przedszkolu.

Przedszkola

6.0
Zadowolony Tata
Termin usługi: marzec 2022

Zdecydowanie polecam to przedszkole. Synek codziennie prosi mnie żebym odbierał go z przedszkola później ;) bardzo miłe panie opiekunki. Kuchnia na miejscu ze zróżnicowanym menu specjalnie dla dzieci. Zajęcia dodatkowe w cenie czesnego. Liczne wyjścia poza placówkę do kina, biblioteki a nawet strazy pożarnej. Bardzo ciepło będziemy wspominać Akademie.

Przedszkola

5.8
Jacek
Termin usługi: luty 2021

Bardzo fajna placówka. Personel bardzo dobrze przygotowany. Codziennie nowe zabawy, dzieci się nie nudzą. Bardzo czysto. Polecam !!!!!

Przedszkola

6.0
Przemysaw
Termin usługi: luty 2021

Przedszkole dobrze wyposażone, świetne Panie przedszkolanki, ciekawe zajęcia. Ogółem godne polecenia

Przedszkola

5.8
Marta
Termin usługi: luty 2021

W pełni polecam:) Piękne, duże sale, przemiłe, zaangażowane Panie, bogaty program zajęć. Córka codziennie z uśmiechem na twarzy uczęszcza do przedszkola.

Przedszkola

6.0
Ka
Termin usługi: listopad 2020

Wybraliśmy prywatne przedszkole ze względu na małe grupy i zajęcia dodatkowe. Przedszkole jest czyste, zadbane, kolorowe. Dzieci dobrze sobie radzą w małych grupach. Panie mogą poświęcić więcej uwagi każdemu dziecku. Najważniejsze dla mnie jest to, że mój syn dobrze się tam czuje, a najbardziej smakuje mu jedzenie. Często mówi, że chciałby zjeść w domu, coś co zasmakowało mu w przedszkolu :) Ogromnym plusem są zajęcia dodatkowe wliczone w cenę czesnego: angielski, zajęcia z piłkami, tańce, rytmika - doceniam i polecam

Przedszkola

5.4