Żłobek Akademia Malucha

Żłobek Akademia Malucha

Wybierz numer

793-266-336
b...@gmail.com pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk +12 1
 

Artykuły o nas

O nas

Nowoczesny żłobek, 2 grupy wiekowe. Zapraszamy do zapisów pod nr 793 266 336!
Placówka zlokalizowana jest na Gdańskiej Morenie, w zielonym wieżowcu - Bulońska 18. Nasza placówka powstała w przestronnym, parterowym lokalu. Są dwie duże sale zabaw. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

W naszej placówce mamy też monitoring. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.
Placówka otwarta jest w godzinach 6:30 – 17:30
Przyjmujemy dzieci do lat 3.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze w naszej placówce panuje domowa miła atmosfera. Staramy się, aby nasi podopieczni zawsze przychodzili do nas z uśmiechem. Osoby, które u nas pracują to ciocie z prawdziwym powołaniem - troskliwe, cierpliwe i odpowiedzialne. Nasze opiekunki mają głowę pełną pomysłów jak ciekawie zorganizować czas maluchom.
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. 

Posiadamy specjalne wózki 6-cio osobowe, ułatwiające opiekunkom codzienne wyjścia na dwór.

We wszystkich naszych placówkach mamy nowoczesny system oczyszczający powietrze z bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów.

Korzystamy też z aplikacji LiveKid, która znacznie ułatwia ciągły kontakt pomiędzy rodzicami a placówką.

Zapisy pod nr: 793 266 336 - MAMY WOLNE MIEJSCA!

www.akademiamalucha.gda.pl

Więcej informacji pod numerem: 793-266-336.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny otwarcia placówki?
Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:30 przez cały rok kalendarzowy wyłączając dni ustawowo wolne od pracy, dwutygodniową przerwę wakacyjną oraz pojedyncze dni wolne zgodnie z naszym harmonogramem dni wolnych podpisywanym razem z umową.
Jaki jest plan dnia w żłobku?
6:30-8:00
schodzenie się dzieci, zabawy indywidualne
8:00-9:00
mycie rączek, śniadanie
9:00-10:00
poranna gimnastyka, zajęcia edukacyjne, dydaktyczne, zabawy z muzyką, plastyka,
zabawy z j. angielskim, zabawy ruchowe
10:00-11:00
wyjście do ogródka, zabawy na świeżym powietrzu
11:00-11:30
mycie rączek, czynności higieniczne
11:30 – 12:00
podawanie zupek
12:00- 14:00
leżakowanie/spanie, odpoczynek, zajęcia relaksujące przy muzyce, słuchanie bajek, spanie
14:00-14:30
podawanie II dania
14:30-15:30
zajęcia zgodnie z miesięcznym programem zajęć
15:30-16:00
podwieczorek (deser, owoce)
16:00-17:30
odbieranie dzieci/zabawy indywidualne

* Powyższy plan dnia nie jest sztywny, dostosowujemy go do potrzeb naszych podopiecznych. Czasami godziny poszczególnych zajęć trochę się przesuwają, gdy pogoda nie pozwala wyjść do ogródka zastępujemy to innymi zabawami.
Jakie są prowadzone zajęcia w ramach czesnego?
W cenę pobytu dziecka wliczone są:

* język angielski poprzez zabawę z wykwalifikowanym nauczycielem
* zajęcia plastyczne
* różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe
* zajęcia rozwijające motorykę małą i dużą
* zabawy okolicznościowe takie jak: bal karnawałowy, bal sylwestrowy
* różnego rodzaju zajęcia poznawcze
* rytmika
* gimnastyka całego ciała
* zajęcia tematyczne zgodne z kalendarzem świąt nietypowych
* trening dobrych nawyków higienicznych
* muzykoterapia
Co to jest opłata rekrutacyjna ?
-Bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca)
- gwarantuje miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, ręcznik, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki
- w ciągu 7 dni od wpłacenia opłata należy podpisać umowę
- w przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACUJNA NIE PODLEGA zwrotowi
Czy żłobek jest wyposażony w monitoring?
Żłobek jest wyposażony w monitoring do którego dostęp ma dyrekcja żłobka. Rodzice nie mają dostępu do podglądu online, jednak w uzasadnionych sytuacjach jest możliwość udostępnienia nagrań z danego dnia lub danej sytuacji.
Ile wynoszą opłaty?
Opłata rekrutacyjna - 500 zł
Czesne miesięczne - 1350 zł
Wyżywienie dzienne podstawowe - 13 zł / dzień
Wyżywienie dzienne diety - 15 zł /dzień
Czy jest możliwość zamówienia specjalistycznych diet dla dziecka?
Jak najbardziej jest taka możliwość, jednak należy przynieść zaświadczenie od lekarza z dokładnym opisem jakie alergeny należy wykluczyć z diety.
W jakiej formie prowadzona jest placówka?
Nasza placówka działa jako ŻŁOBEK i jest wpisana do Rejestru żłobków pod numerem 18217/Z. Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).
Jak liczna jest grupa/grupy?
W naszym żłobku mamy 30 miejsc. Dzieci podzielone są na dwie grupy po 15 dzieci.

Oceny (15)

Katarzyna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2020

Wspaniałe miejsce! Bardzo dobrze wyposażone sale, cudowne Ciocie, które troszczą się o dzieci jak swoje i zapewniają dzieciom każdego dnia inne zajęcia (plastyczne, sensoryczne) oraz zabawy. Dzieci codziennie wychodzą na dwór. Świetny kontakt z Ciociami, również w ciągu dnia przez aplikacje LiveKid. Można w niej również podejrzeć ile dziecko jadło i spało. Codziennie są zamieszczane zdjęcia dzieci, a Ciocie nawet czasami wysyłają pojedyncze zdjęcia dziecka w wiadomości. Można mieć poczucie, że dziecko jest dobrze zaopiekowane, a rodzic na bieżąco wie co się dzieje z jego dzieckiem. Najlepsza rekomendacją jest uśmiech dziecka i to, że nie może się doczekać kiedy znowu pójdzie do żlobka

Żłobki

6.0
Andrzej
Termin usługi: marzec 2022 

Córka chodzi od Stycznia 2022. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Opieka nad dziećmi

6.0
Andrzej
Termin usługi: marzec 2022

Córeczka chodzi od stycznia 2022. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Żłobki

6.0
Marta
Termin usługi: sierpień 2021

Wspaniałe, zaangażowane opiekunki z mnóstwem ciekawych pomysłów na zabawy i eksperymenty. Punkt na Bulonskiej jest nowiutki i świetnie wyposażony. Zdecydowanie polecam!!

Żłobki

6.0
Dorota
Termin usługi: sierpień 2021

Rewelacyjny żłobek z własną kuchnią i świetnie zbilansowaną dietą (też eliminacyjną). Podziwiamy Ciocie za nieskończone pokłady cierpliwości i pomysłów na nowe zabawy. Nie jest to najtańsza placówka, ale ma bardzo dogodne godziny otwarcia, dużo dodatkowych zajęć i bardzo nowocześnie urządzone wnętrza. Córka wraca codziennie zadowolona do domu.

Żłobki

5.8
Magdalena
Termin usługi: czerwiec 2021

Świetny żlobek. Gorąco polecam. Pełny profesjonalizm.

Żłobki

6.0
Tata Wiktora
Termin usługi: sierpień 2020

Syn jest w trakcie adaptacji. Jeszcze nie chodzi, jednak Ciocie nie wykluczają go z zajęć, tylko wspomagają w aktywności na ile to możliwe. Dzięki aplikacji LiveKid I sprawnej komunikacji z Ciociami wiemy jak Wiktor się zachowuje i jak przebiega jego dzień. Dodatkowym plusem są zdjęcia z każdego dnia dostępne na aplikacji lub profilu facebookowym. Mimo tego, że podczas adaptacji syn ząbkował, Ciocie miały dużo cierpliwości do jego marudzenia. Na plus jest fakt, że w żłobku catering jest dobrowolny. Żłobek nowy, czysty, schludny, bezpieczny, wiele interesujących zabawek (tablica sensoryczna u starszaków ciekawa nawet dla dorosłych :D). No i trzeba wspomnieć o kadrze, która indywidualnie podchodzi do każdego dziecka (oraz rodzica), wspomaga podczas procesu adaptacji, służy pomocą i dobrą radą. Panie miłe, kulturalne i uśmiechnięte.

Żłobki

6.0
Mama Wiktora
Termin usługi: sierpień 2020

Mimo, że synek jeszcze sam nie chodzi, Panie mają bardzo dużo cierpliwości i wspomagają go według wskazań fizjoterapeuty. Jak na razie trwa adaptacja, jednak dzięki wspaniałej opiece i kreatywności wykwalifikowanej kadry Wiktor znosi ją bardzo dobrze. Warto wspomnieć o tym, że jest to nowy żłobek, w którym wnętrza są estetycznie wykończone, nie ma przepychu zabawek, dzieci mają miejsce na własne aktywności. Panie często korzystają z ładnej pogody i zabierają dzieci na spacer. Codziennie wykonywane są prace z dziećmi, z których "fotorelacje" są dostępne dla rodziców. Żłobek korzysta z aplikacji Livekid, dzięki czemu wiemy ile i kiedy Wiktor śpi.

Żłobki

5.8
Sebastian
Termin usługi: maj 2020

Bardzo dobra opieka. Synek chodzi do żłobka z przyjemnością. Dużo ciekawych zajęć i świetnie ciocie, które mają dużo cierpliwości do mojego urwisa. Widać duże postępy w rozwoju dziecka, placówka zdecydowanie godna polecenia.

Żłobki

5.8
rodzice
Termin usługi: sierpień 2020

Moje dziecko przyszło do tej placówki po pobycie w innej, z której byliśmy bardzo niezadowoleni, a dziecko wspomina tam pobyt bardzo źle. Tutaj od pierwszych dni dziecko było zadowolone, szczęśliwe i rozgadane. Placówka jest nowa. Sale są estetyczne, czyste i bezpiecznie przygotowane. Na ścianach panują stonowane i nieosaczające dziecko kolory, dokonano przemyślanego wyboru zabawek, które to znajdują się w zasięgu dziecka. W sali znajduje się ciekawy materac i domek z materacem do zabawy, a dla starszych dzieci jest przewidziany jeszcze fajniejszy materacowy plac zabaw. Każdego dnia dzieciom organizowane są zajęcia plastyczne, sensoryczne i innego typu, a prace dzieci są wywieszane na ścianie i opisane imieniem dziecka. Dodatkowo Panie zamieszczają zdjęcia dzieci z tych zajęć na FB - każdego dnia czekamy na nie niecierpliwie. Dzieci wychodzą na spacery i plac zabaw. Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie zajęć z języka angielskiego i liczymy na to, że Panie dadzą radę codziennie wychodzić z dziećmi na długie spacery. Plusem jest korzystanie z LiveKid. Menu cateringu jest dobrze skomponowane. Co najważniejsze opiekunki są wspaniałe i zaangażowane, i po kursie I pomocy.

Żłobki

5.8
Aleksandra
Termin usługi: lipiec 2020

Fantastyczna opieka w placówce na Bulońskiej! Panie są bardzo sympatyczne, zawsze uśmiechnięte i pomocne. Każdego dnia dzieci mają zapewnione przeróżne zajęcia, plastyczne, sensoryczne i mnóstwo zabawy. Synek uwielbia tam chodzić , zawsze jest zadbany i bardzo dobrze się rozwija. Serdecznie polecam!

Żłobki

5.8
Ewa K.
Termin usługi: czerwiec 2020

Bardzo miłe i opiekuńcze Ciocie :). Z wielką empatią podchodzą do dzieci. Dzieci czują się jak w domu. Polecam

Żłobki

6.0
AnnaLew
Termin usługi: lipiec 2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z placówki, nasza córka na hasło idziemy do żłobka przynosi nam buty i chce jak najszybciej tam pójść. Codziennie dostajemy informacje/zdjęcia jakie zajęcia danego dnia są organizowane i jaki jest plan na cały tydzień. Panie są przemiłe i czuje się od nich pełne zaangażowanie. Ogromnym plusem jest to, że żłobek korzysta z LiveKid dzięki czemu nie musimy się pytać o wiele rzeczy, bo w aplikacji są informacje: jak długo dziecko było w placówce, ile czasu spało, ile zjadło itp. Naprawdę bardzo przydatne narzędzie, rodzic czuje się w pełni doinformowany.

Żłobki

5.8
Tom
Termin usługi: lipiec 2020

Świetna atmosfera, dobrze wyszkolone opiekunki.

Żłobki

6.0
Ania
Termin usługi: lipiec 2020

Na lepszy żłobek mój synek nie mógł trafić :) Co dzień inne zajęcia, dużo spacerków, mała liczba dzieci w grupie, cierpliwe i przemiłe ciocie, dobre jedzonko, nowe, świeże wyposażenie! Polecam z całego serca.

Żłobki

6.0