Żłobek Akademia Malucha - Gdańsk Karczemki

Żłobek Akademia Malucha

Wybierz numer

793-266-336
b...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 6:30 więcej
  • Zdjęcie 1/24 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/24 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/24 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/24 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk +21 1
 

O nas

Zapraszamy do naszego Klubu Malucha na Kokoszkach. Nowoczesny dla 25 dzieci, z własnym ogródkiem. Zapisy pod nr 793 266 336.
Akademia Malucha to sieć prężnie rozwijających się żłobków. Mamy już punkty w Gdańsku i jeden w Gdyni.

Klub Malucha mieści się przy ulicy Kalinowej 75, w sąsiedztwie szkół i przedszkoli na osiedlu Kokoszki. Lokal dostosowany jest do 25 dzieci. Nasz Klub Malucha mieści się w parterowym lokalu. Lokal jest duży (ponad 100 metrów), przestronny i bardzo bogato wyposażony. Są dwie duże sale zabaw. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych.
Nasza placówka utworzona została zgodnie z Ustawą żłobkową z dnia 4 lutego 2011 r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.
Budynek jest zabezpieczony poprzez alarm i domofon.
W naszej placówce mamy też monitoring. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.
Placówka otwarta jest w godzinach 6:30 – 17:30
Przyjmujemy dzieci do lat 3.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze w naszej placówce panuje domowa miła atmosfera. Staramy się, aby nasi podopieczni zawsze przychodzili do nas z uśmiechem. Osoby, które u nas pracują to ciocie z prawdziwym powołaniem - troskliwe, cierpliwe i odpowiedzialne. Nasze opiekunki mają głowę pełną pomysłów jak ciekawie zorganizować czas maluchom.
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. 

Bezpośrednio przy lokalu mamy swój ogródek. Oprócz tego posiadamy specjalne, 6-cio osobowe wózki ułatwiające opiekunkom codzienne wyjścia na dwór.
We wszystkich naszych placówkach mamy nowoczesny system oczyszczający powietrze z bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów.
Korzystamy też z aplikacji LiveKid, która znacznie ułatwia ciągły kontakt pomiędzy rodzicami a placówką.

Zapisy pod nr: 793 266 336 - MAMY WOLNE MIEJSCA!

Więcej informacji niebawem na Facebooku oraz na naszej stronie

www.akademiamalucha.gda.pl

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się placówka?
Żłobek mieści się przy ulicy Kalinowej 75, w sąsiedztwie szkół i przedszkoli na osiedlu Kokoszki. Jest to w najbliższym sąsiedztwie przedszkola Uśmiech dziecka.
Jak wygląda lokal?
Nasz żłobek mieści się w parterowym lokalu. Lokal jest duży (ponad 100 metrów), przestronny i bardzo bogato wyposażony. Mamy dużą salę pobytu dzieci z wydzieloną jadalnią. Oprócz tego jest szatnia, łazienka i pomieszczenie socjalne. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych.Nasza placówka utworzona została zgodnie z Ustawą żłobkową z dnia 4 lutego 2011 r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.
Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.
Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer znajduje się poniżej, pod opisem żłobka.
Czy w żłobku jest monitoring?
W każdej sali są kamery. Jednak są one do naszej dyspozycji. Nie ma podglądu online dla rodziców – natomiast cały czas monitorujemy wszystko z naszego biura. W razie sytuacji do wyjaśnienia możemy cofnąć się do jakiegoś nagrania i dokładnie je przeanalizować.
Czy żłobek posiada własny plac zabaw?
Tak, posiadamy własny plac zabaw do którego wyjście jest bezpośrednio z lokalu. Oprócz tego posiadamy specjalne wózki 6cioosobowe, które służą do dalszych spacerów z naszymi maluchami
W jakiej formie prowadzona jest placówka?
Nasza placówka działa jako KLUB DZIECIĘCY i jest wpisana do Rejestru żłobków pod numerem 12783/Z.
Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).
Jakie są godziny otwarcia placówki?
Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.
Jak liczna jest grupa/grupy?
W naszym żłobku mamy 25 miejsc. Dzieci są w jednej grupie, jednak na czas zajęć dzielone są w celu lepszej organizacji.
Ile jest opiekunek w żłobku?
Maluszkami opiekują się 3 wspaniałe opiekunki, które są z nami od samego początku.
W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!
Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?
Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu, oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.
Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach.
Jaka jest wysokość opłat?
Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”) – 500 zł
Czesne – 1400 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 900 zł)
Dzienne wyżywienie podstawowe – 15 zł
Dzienne wyżywienie diety – 18 zł
Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?
Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka,kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.
Co wchodzi w skład czesnego?
Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.
W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).
Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.
Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Bulońska).
Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.
Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.
Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

Oceny (4)

Kasia
Termin usługi: wrzesień 2023

super ciocie, dużo zajęć, córka wraca radosna i szczęśliwa, chętnie idzie do tego miejsca, polecamy z całego serca

Żłobki

6.0
Katarzyna
Termin usługi: styczeń 2023

Synek uczęszcza do żłobka od pół roku, adaptacja przebiegła sprawnie dzięki pomocy pani Darii. Polecamy żłobek. Ciocie pokochają w nim każde dziecko, a każde dziecko pokocha Akademię Malucha.

Żłobki

5.8
Rachubka Aleksandra.
Termin usługi: marzec 2022

Moja córka Róża uczęszcza do żłobka od kilku miesiecy.Ciocie które się nią opiekują są przecudnymi ,ciepłymi ,zaangażowanymi w swoją pracę kobietkami.Ciocia Dagmara,Magda,Natalka....fantastyczne wrażliwe panie które mają indywidualne podejście do każdego dziecka.Troskliwe,czułe.Staraja się o to aby każdy dzień który moja maleńka córeczka spędza z nimi był dniem szczęśliwym.Dniem rozwoju.Dniem zabawy i uśmiechu.Serdecznie polecam żłobek.

Żłobki

6.0
Agnieszka
Termin usługi: marzec 2022

Do tego żłobka moja córka chodzi z uśmiechem na twarzy. Cudowne ciocie reagują na potrzeby dzieci: przytulą jak jest taka potrzeba. Elastyczne podejście do dzieci sprawia że dziecko chętnie bierze udział w zajęciach a nie jest do niczego zmuszane na siłę. Zachęcanie i takie pokazywanie świata sprawia że maluch nie zniechęca się. Jako rodzic też jestem zadowolona. Świetny kontakt ze żłobkiem przez aplikację. Rodzic jest informowany o wszystkim co się dzieje. Jak przychodzi czas odbioru dziecka to ciocie poświęcają chwilę czasu aby omówić z rodzicami dzień.

Żłobki

6.0