Żłobek Akademia Malucha - Gdańsk Karczemki

Żłobek Akademia Malucha

Wybierz numer

793-266-336
b...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 6:30 więcej
 • Zdjęcie 1/24 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/24 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/24 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/24 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk +21 1

O nas

Zapraszamy do naszego Klubu Malucha na Kokoszkach. Nowoczesny dla 25 dzieci, z własnym ogródkiem. Zapisy pod nr 793 266 336.
Akademia Malucha to sieć prężnie rozwijających się żłobków. Mamy już punkty w Gdańsku i jeden w Gdyni.

Klub Malucha mieści się przy ulicy Kalinowej 75, w sąsiedztwie szkół i przedszkoli na osiedlu Kokoszki. Lokal dostosowany jest do 25 dzieci. Nasz Klub Malucha mieści się w parterowym lokalu. Lokal jest duży (ponad 100 metrów), przestronny i bardzo bogato wyposażony. Są dwie duże sale zabaw. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych.
Nasza placówka utworzona została zgodnie z Ustawą żłobkową z dnia 4 lutego 2011 r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.
Budynek jest zabezpieczony poprzez alarm i domofon.
W naszej placówce mamy też monitoring. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.
Placówka otwarta jest w godzinach 6:30 – 17:30
Przyjmujemy dzieci do lat 3.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze w naszej placówce panuje domowa miła atmosfera. Staramy się, aby nasi podopieczni zawsze przychodzili do nas z uśmiechem. Osoby, które u nas pracują to ciocie z prawdziwym powołaniem - troskliwe, cierpliwe i odpowiedzialne. Nasze opiekunki mają głowę pełną pomysłów jak ciekawie zorganizować czas maluchom.
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. 

Bezpośrednio przy lokalu mamy swój ogródek. Oprócz tego posiadamy specjalne, 6-cio osobowe wózki ułatwiające opiekunkom codzienne wyjścia na dwór.
We wszystkich naszych placówkach mamy nowoczesny system oczyszczający powietrze z bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów.
Korzystamy też z aplikacji LiveKid, która znacznie ułatwia ciągły kontakt pomiędzy rodzicami a placówką.

Zapisy pod nr: 793 266 336 - MAMY WOLNE MIEJSCA!

Więcej informacji niebawem na Facebooku oraz na naszej stronie

www.akademiamalucha.gda.pl

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się placówka?
Żłobek mieści się przy ulicy Kalinowej 75, w sąsiedztwie szkół i przedszkoli na osiedlu Kokoszki. Jest to w najbliższym sąsiedztwie przedszkola Uśmiech dziecka.
Jak wygląda lokal?
Nasz żłobek mieści się w parterowym lokalu. Lokal jest duży (ponad 100 metrów), przestronny i bardzo bogato wyposażony. Mamy dużą salę pobytu dzieci z wydzieloną jadalnią. Oprócz tego jest szatnia, łazienka i pomieszczenie socjalne. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych.Nasza placówka utworzona została zgodnie z Ustawą żłobkową z dnia 4 lutego 2011 r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.
Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.
Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer znajduje się poniżej, pod opisem żłobka.
Czy w żłobku jest monitoring?
W każdej sali są kamery. Jednak są one do naszej dyspozycji. Nie ma podglądu online dla rodziców – natomiast cały czas monitorujemy wszystko z naszego biura. W razie sytuacji do wyjaśnienia możemy cofnąć się do jakiegoś nagrania i dokładnie je przeanalizować.
Czy żłobek posiada własny plac zabaw?
Tak, posiadamy własny plac zabaw do którego wyjście jest bezpośrednio z lokalu. Oprócz tego posiadamy specjalne wózki 6cioosobowe, które służą do dalszych spacerów z naszymi maluchami
W jakiej formie prowadzona jest placówka?
Nasza placówka działa jako KLUB DZIECIĘCY i jest wpisana do Rejestru żłobków pod numerem 12783/Z.
Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).
Jakie są godziny otwarcia placówki?
Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.
Jak liczna jest grupa/grupy?
W naszym żłobku mamy 25 miejsc. Dzieci są w jednej grupie, jednak na czas zajęć dzielone są w celu lepszej organizacji.
Ile jest opiekunek w żłobku?
Maluszkami opiekują się 3 wspaniałe opiekunki, które są z nami od samego początku.
W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!
Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?
Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu, oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.
Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach.
Jaka jest wysokość opłat?
Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”) – 500 zł
Czesne – 1400 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 900 zł)
Dzienne wyżywienie podstawowe – 15 zł
Dzienne wyżywienie diety – 18 zł
Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?
Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka,kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.
Co wchodzi w skład czesnego?
Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.
W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).
Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.
Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Bulońska).
Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.
Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.
Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

Opinie (11)

Ewelina
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020 

Jeżeli ktoś zastanawia się nad opieka w klubach malucha/żłobkach to z czystym sumieniem polecam! Panie a właściwie ciocie robią największą robotę, o czym świadczy uśmiech mojego dziecka kiedy ciocie witają go w drzwiach, ale nie tylko jego.

w kategorii

Opieka nad dziećmi

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Rachubka Aleksandra.
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022

Moja córka Róża uczęszcza do żłobka od kilku miesiecy.Ciocie które się nią opiekują są przecudnymi ,ciepłymi ,zaangażowanymi w swoją pracę kobietkami.Ciocia Dagmara,Magda,Natalka....fantastyczne wrażliwe panie które mają indywidualne podejście do każdego dziecka.Troskliwe,czułe.Staraja się o to aby każdy dzień który moja maleńka córeczka spędza z nimi był dniem szczęśliwym.Dniem rozwoju.Dniem zabawy i uśmiechu.Serdecznie polecam żłobek.

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022

Do tego żłobka moja córka chodzi z uśmiechem na twarzy. Cudowne ciocie reagują na potrzeby dzieci: przytulą jak jest taka potrzeba. Elastyczne podejście do dzieci sprawia że dziecko chętnie bierze udział w zajęciach a nie jest do niczego zmuszane na siłę. Zachęcanie i takie pokazywanie świata sprawia że maluch nie zniechęca się. Jako rodzic też jestem zadowolona. Świetny kontakt ze żłobkiem przez aplikację. Rodzic jest informowany o wszystkim co się dzieje. Jak przychodzi czas odbioru dziecka to ciocie poświęcają chwilę czasu aby omówić z rodzicami dzień.

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Przemek
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Bardzo polecam żłobek synek zawsze chętnie zostaje wraca wesoły. Ciocie mają Super podejście do naszych maluchów.

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Monika
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

Z czystym sumieniem polecam Akademię Malucha na Karczemkach. Mały mimo dużych przerw w chodzeniu spowodowane chorobami zawsze z chęcią wychodzi z domu i uśmiechnięty wraca. Ciocie bardzo opiekuńcze, rodzic ma stały kontakt ze żłobkiem. Panie dużo opowiadają o tym co się działo w danym dniu,kiedy odbieram malucha.

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Michał
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

Jestem bardzo zadowolony. Syn z chęcią uczęszcza do żłobka. Zawszę wraca z uśmiechem na twarzy. Polecam!

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Happy
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

My boy enjoys his time everyday here, Im sure if he could write he would recommend this nursery but for now Ill do it for him. Whenever we take him every morning he smiles when he goes inside and smiles or laugh when he comes out of the door. They have lots of activities to keep them active and busy as weve seen in photos, we love seeing photos they post on their Facebook page. They offer dietary meal which is great because our boy has dietary requirements. Lastly his clothes are always clean when he comes home, not sure how they are doing it but Im happy.

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Monika
Termin skorzystania z usługi: październik 2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego żłobka. Ciocie- najlepsze, córka- uśmiechnięta i szczęśliwa, a to chyba najważniejsze. Z czystym sumieniem polecam.

w kategorii

Żłobki

5.8
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Karolina
Termin skorzystania z usługi: październik 2020

Polecamy żłobek Akademia Malucha na Karczemkach , Ciocie bardzo sympatyczne , synek chętnie uczęszcza i się rozwija . Pozdrawiamy mama Karolina i Maxi , dziękujemy :)

w kategorii

Żłobki

5.4
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  5
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  6
Bartekk
Termin skorzystania z usługi: październik 2020

Profesjonalnie, cena standardowa jak na Gdańsk, opiekunki fantastyczne.

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Mama Tymusia
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020 

Wspaniałe ciocie!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad synem, polecamy każdemu. Dziecko zawsze uśmiechnięte, chętnie biegające do żłobka :)

w kategorii

Opieka nad dziećmi

5.4
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  5
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  6