Klub Dziecięcy Akademia Malucha - Gdańsk Karczemki

adres
80-177 Gdańsk, Kalinowa 73
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
telefon
793-266-336
e-mail
b...@akademiamalucha.gda.pl pokaż
www
www.akademiamalucha.gda.pl/moduly,zlobek_gdansk_koko...
Godziny otwarcia
pn-pt6:30 - 17:30
* możliwość opieki w innych godzinach i w weekendy tylko po wcześniejszym umówieniu się

O nas

Klub Dziecięcy w Gdańsku na Karczemkach (Kokoszkach), to jedna z naszych 8 placówek ;) Rozwijamy się, ponieważ wciąż brakuje miejsc dla najmłodszych.

Przyjmujemy dzieci do 3. roku życia (do momentu kiedy dziecko dostanie się do przedszkola). Klub Malucha mieści się przy ulicy Kalinowej 73, w sąsiedztwie szkół i przedszkoli na osiedlu Kokoszki / Karczemki. Lokal dostosowany jest do 25 dzieci. Nasz Klub Malucha mieści się w parterowym lokalu. Lokal jest duży (ponad 100 metrów), przestronny i bardzo bogato wyposażony. Są dwie duże sale zabaw. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z Ustawą żłobkową z dnia 4 lutego 2011 r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.
 
Nasza placówka wyposażona jest w system monitoringu oraz w system oczyszczający powietrze.
Korzystamy też z nowoczesnego systemy LiveKid, ułatwiający komunikację i ciągły kontakt między rodzicem, a żłobkiem.

Zapraszamy do zapisów !

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

1.8

w kategorii

Opieka nad dziećmi

 • obsługa:
  3
   
 • oferta:
  2
   
 • jakość usług:
  2
   
 • przystępność cen:
  1
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
1.8
 

Mama - opinia

Niestety nie polecam. Żłobek biednie wyposażony i źle zarządzany. Dzieci przez kilka miesięcy nie wyszły ani razu na spacer. W placówce ciągła rotacja maluchów, przez co na liście zazwyczaj jest więcej dzieci niż obiecane 25. Właścicielka najwyraźniej nastawiona jedynie na zarabianie - w ciągu kilku miesięcy 2 podwyżki miesięcznej opłaty. Powątpiewam, czy chociaż raz dziennie moje dziecię miało umyte mydłem rączki. Opiekunki miłe, pełne zaangażowania, ale niestety bez doświadczenia, wszystkie bardzo młode i nie mają od kogo się uczyć.

 • Mama
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »