Żłobek Akademia Malucha

Żłobek Akademia Malucha

Wybierz numer

793-266-336
b...@gmail.com pokaż
Dziś nieczynne więcej
 • Zdjęcie 1/18 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/18 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/18 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/18 - Żłobek Akademia Malucha Gdańsk +15 1
 

TV Filmy

81

Akademia Malucha - film promocyjny

Artykuły o nas

O nas

Żłobek na Morenie zaprasza! Dwie grupy po 15 dzieci, wykwalifikowana kadra i ciekawe zajęcia. Mamy jeszcze wolne miejsca - zapraszamy do zapisów pod nr 793 266 336
Akademia Malucha to sieć prężnie rozwijających się żłobków. Mamy już 10 punktów w Gdańsku i jeden w Gdyni.

Placówka zlokalizowana jest na Morenowym Wzgórzu, na przeciwko dużego żłobka Państwowego „Dzwoneczek”. Lokal jest na parterze bloku mieszkalnego nr 26 (domofon nr 23) Są dwie duże sale zabaw. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Budynek jest zabezpieczony poprzez alarm i domofon.

W naszej placówce mamy też monitoring. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.
Placówka otwarta jest w godzinach 6:30 – 17:30
Przyjmujemy dzieci do lat 3.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze w naszej placówce panuje domowa miła atmosfera. Staramy się, aby nasi podopieczni zawsze przychodzili do nas z uśmiechem. Osoby, które u nas pracują to ciocie z prawdziwym powołaniem - troskliwe, cierpliwe i odpowiedzialne. Nasze opiekunki mają głowę pełną pomysłów jak ciekawie zorganizować czas maluchom.
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. 

Posiadamy specjalne wózki 6-cio osobowe, ułatwiające opiekunkom codzienne wyjścia na dwór.

We wszystkich naszych placówkach mamy nowoczesny system oczyszczający powietrze z bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów.

Korzystamy też z aplikacji LiveKid, która znacznie ułatwia ciągły kontakt pomiędzy rodzicami a placówką.

Zapisy pod nr: 793 266 336 - MAMY WOLNE MIEJSCA!

www.akademiamalucha.gda.pl

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się placówka?
Placówka zlokalizowana jest na Morenowym Wzgórzu, na przeciwko dużego żłobka Państwowego „Dzwoneczek”. Do żłobka zjeżdża się bezpośrednio z ulicy Myśliwskiej. Lokal jest na parterze bloku mieszkalnego nr 26.
Jak wygląda lokal?
Nasz żłobek mieści się w parterowym lokalu. Lokal jest duży ( 100 metrów kwadratowych), przestronny i bardzo bogato wyposażony. Są dwie duże sale pobytu dzieci. Oprócz tego w lokalu jest szatnia, łazienka dostosowana do najmłodszych oraz pomieszczenie socjalne. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.
Dodatkowo mamy do dyspozycji drugi lokal (za ścianą) który składa się z trzeciej, dużej sali, łazienki i pomieszczenia socjalnego.
Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.
Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru.
Czy żłobek posiada własny plac zabaw?
Nie. Korzystamy z ogólnodostępnego, ogrodzonego placu zabaw niedaleko naszego żłobka. Oprócz tego posiadamy specjalne wózki 6cioosobowe, które służą do spacerów z naszymi maluchami.
W jakiej formie prowadzona jest placówka?
Nasza placówka działa jako KLUB DZIECIĘCY i jest wpisana do Rejestru żłobków pod numerem 8110/Z.
Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).
Jakie są godziny otwarcia placówki?
Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.
Jak liczna jest grupa?
W naszym żłobku mamy 30 miejsc. Dzieci są w jednej grupie, jednak na czas zajęć dzielone są w celu lepszej organizacji.
Ile jest opiekunek w żłobku?
Maluszkami opiekują się 4 wspaniałe i doświadczone opiekunki, które współpracują z nami od wielu lat.
W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?
Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!
Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?
Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.
Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia.
Jaka jest wysokość opłat?
Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”) – 500 zł
Czesne – 1400 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 900 zł)
Dzienne wyżywienie podstawowe – 15 zł
Dzienne wyżywienie diety – 18 zł
Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?
Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.
Co wchodzi w skład czesnego?
Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.
W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).
Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.
Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Morenowe Wzgórze).
Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.
Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego.
Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

Opinie (5)

Wer
Termin skorzystania z usługi: maj 2022

Jak dla mnie jakość tego żłobka jest dramatyczna. Wyposażenie i układ żłobka jest inne niż na zdjęciach, brak połowy rzeczy lub zostały usunięte, schowane. Wielkość dzieci przechodzą do jadalni przez korytarz piwniczny (zimny i brudny na samych skarpetach). Brak ogródka, wytyczynone dni na spacery. Bardzo ubogi program dla dzieci.

w kategorii

Żłobki

1.0
 • opieka:
  1
 • wyposażenie:
  1
 • bezpieczeństwo:
  1
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1
Karina
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Najlepsze Ciocie pod słońcem, bardzo ciepłe, troskliwe, zaangażowane w opiekę i najwcześniejszą edukacje maluszków. Kreatywność w wymyślaniu zabaw edukacyjnych zdumiewająca ! Polecam każdemu rodzicowi!

w kategorii

Żłobki

5.8
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
JK
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Ciocie sa cudowne! Syn bardzo szybko sie zaadoptowal i chetnie zostaje z ciociami w zlobku. Panie sluchaja uwag rodzica i zdaja swietna relacje z tego jak dziecko spedzilo dzien, dodatkowo aplikacji LiveKid jest niesamowicie pomocna. Ciocie organizuja ciekawe zabawy nawet dla najmlodszych dzieciaczkow, syn jest bardzo zadowolony z zabaw i cwiczen w zlobku. Widac ze ciocie sa z prawdziwa pasja bo dzieci sa usmiechniete i zaaopiekowane. Na wszelkie pytania rodzica odpowiadaja szczerze nie czarujac i kolorujac rzeczywistosc. Zdecydowanie polecam!!! Jedyny minus to brak chwilowo placu zabaw ale ciocie kiedy tylko pogoda pozwala zabieraja dzieci na spacer i pobliski plac zabaw.

w kategorii

Żłobki

5.8
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Justyna
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

Polecam bardzo żłobek na Morenowym Wzgórzu. Panie tam pracujące są cudowne. Synek rano chetnie wstaje i zadowolony idzie do żłobka.

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
KP
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

Najpierw chodził syn i z tego powodu ze ciocie sa super wymyślają dzieciakom ciekawe zabawy i eksperymenty, jest czysto, dzieciaki zadbane, wysłałam tam równiez mllodszą córkę. Polecam wszystkim, nie dałabym do innego żlobka i zadnego innego bym nie poleciła :) corka rano biegnie do żlobka z usmiechem na buzi :)

w kategorii

Żłobki

6.0
 • opieka:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6