Akademia Malucha - klub dziecięcy

adres
80-283 Gdańsk, Morenowe Wzgórze 5/23
(Morena)
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
telefon
793-266-336
e-mail
b...@akademiamalucha.gda.pl pokaż
www
www.akademiamalucha.gda.pl
Godziny otwarcia
pn-pt6:30 - 17:30
możliwośc opieki w weekendy po wcześniejszym umówieniu si ę

O nas

Nasz nowy Klub dziecięcy na Morenie już otwarty, zapisy jeszcze trwają, ale miejsca już powoli się kończą. Mamy duży lokal i podział na 2 grupy wiekowe. Ilość miejsc ograniczona. Placówka otwarta od 6: 30-17: 30. Zapraszamy ;)

Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z "Ustawą żłobkowa" z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Posiadamy pozytywną opinię Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz pozytywną opinię Sanepidu o warunkach bezpieczeństwa i higieny w lokalu i pozostajemy pod stałą kontrolą tych instytucji!

Nasza nowa placówka mieści się w dużym, przestronnym lokalu. Dzieci do dyspozycji mają dwie duże sale, dzięki czemu będzie podział na grupy wiekowe. Do dyspozycji mamy również wielki, ogrodzony plac zabaw. Dzieci codziennie wychodzą na dwór.

Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby - można przyjść i obejrzeć żłobek, porozmawiać z opiekunkami, zobaczyć jak pracują ;)

Zapraszamy do oglądania oraz do polubienia nas na Facebooku - zawsze dodajemy najnowsze zdjęcia ;) -> https://www.facebook.com/akademiamalucha.gda

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Żłobki

 • opieka:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • bezpieczeństwo:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Bardzo dobry żłobek

Polecam żłobek, czysto, schludnie, bardzo dobra organizacja i komunikacja. Opiekunki dobrze zajmują się dziećmi i chętnie udzielają informacji. Syn się bardzo dobrze rozwijał i co najważniejsze nie chorował. Przeniosłam syna z innej placówki rok temu i jestem bardzo zadowolona.

 • Kinga
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2019