Oceny (510)

erbi
Termin usługi: luty 2023

3 dzień "próbują" dostarczyć paczkę. Dotychczasowe 2 próby "nie powiodły się, ponieważ w punkcie odbioru nie przyjęto paczki", oczywiście nikt się ze mną nie skontaktował, pomimo podania numeru telefonu, na infolinii bot nie rozpoznaje numeru przesyłki i rozłącza połączenia, a jak już dostąpi się zaszczytu rozmowy z konsultantem, to każdorazowo są przekazywane inne informacje o losach paczki. W statusie na stronie przy każdej próbie doręczenia widnieje informacja, że nie zastali odbiorcy. uwaga firma kłamie i nie dostarcza przesyłek. nie ma nawet możliwości samodzielnego odbioru z ich magazynu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agata
Termin usługi: lipiec 2022

... Nie widzialam kuriera, nie dostarczono zadnego awizo. Drugiej proby doreczenia nie podjeli, bo "magazyn sie nie zgadza". W smsie brak nr tel do kuriera. Reklamacje zamykaja bez rozpatrzenia. Gdybym miala samochod dostawczy, to raczej nie potrzebowalabym kuriera. Paczka z Kowal trafi zatem z powrotem do nadawcy, bo nie mam jak jej odebrac.

Niezadowolona
Termin usługi: październik 2021

Masakra . Najgorsza firma kurierska . Brak kontaktu, paczki nie dostarczane pod adres. Nie polecam

Aleksandra
Termin usługi: sierpień 2021

Rzadko zamawiam coś przez DHL i niestety doświadczyłam niezbyt miłego traktowania ze strony konsultantki. Zadzwoniłam na numer podany na stronie, ponieważ paczka długo nie przychodziła i zaczynałam się martwić czy kurier przyjedzie na czas. Gdy chciałam wyjaśnić sytuacje Pani Dominika odzywała się chamsko i nawet nie była skłonna do pomocy w celu ustalenia co się stało z moją przesyłką. Pretensjonalnym tonem skierowała mnie do oddziału DHL Parcel (wydaje mi się, że do tego bo, Pani mówiła bardzo szybko i nie wyraźnie) i sama zakończyła rozmowę zanim jeszcze zdążyłam się dopytać o szczegóły. Jestem bardzo zawiedziona obsługą, konsultantka bardzo nieprzyjemna i niegrzeczna.

JMK
Termin usługi: sierpień 2021

Ja jestem mile zaskoczony szybkością dostawy DHL w porównaniu z UPS. Paczka z Chin - 1 tydzień zwykła versus 6 tygodni express UPS.

Zamawiający
Termin usługi: sierpień 2021

Koszmar!!!! Nikt się ze mną nie kontaktował, zawiadomienie , ze kurier był i nie bylo mnie w domu, jakimś cudem inni dostarczyli paczkę. W tym dniu czekalam bo mialam odbiór trzech innych przesyłek wszystkie dotarly oprócz DHL.

wkurzona maksymalnie
Termin usługi: lipiec 2021

Najgorsza firma kurierska. Kurier nie zastał mnie w domu, to wysłał paczkę na Starowiejską. Info paczka została awizowana. Gdzie, kiedy u kogo, jak? . Teraz musze zapierdzielać na drugi koniec miasta, aby odebrać paczkę. Skontaktować się telefonicznie nie ma szansy. Pani bot mówi mi co wiem, że mojej paczki nie ma w moim domu.

Madge
Termin usługi: czerwiec 2021

Najgorsza firma kurierska, ignorują klienta, obsługa klienta to kpina, szkoda wypłat dla takich pracowników którzy kłamią i nie wykazują żadnej empatii lub chęci pomocy.

Miecia
Termin usługi: styczeń 2021

Kpina, nigdy nie miałam problemu z przesyłką do momentu skorzystania z usług pseudofirmy DHL. Od 7.01 do teraz (14.01) paczka jest przetrzymywana na Kowalach, interwnecja że strony nic nie dała, odpowiedź to, że "wyjaśnienia" są w toku. Jutro jadę w ciemno na Starowiejska, oby oddali mi paczkę. Najśmieszniejsze jest to, że wybrałam dostawę w żabce obok miejsca zamieszkania, a teraz muszę jechać przez pół miasta po swoją paczkę. Żenada!

Viktoria
Termin usługi: październik 2020

Najgorsza firma nie polecam Nie dostała swojej przesyłki jaka jest bardzo drogą

Darek
Termin usługi: wrzesień 2020

Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia!!!!! Kolejny raz paczka nie dostarczona w terminie z powodu głupoty pracowników. Zdecydowanie nie Polecam

zibi
Termin usługi: sierpień 2020

Ostatnio mam wrażenie, iż kurierzy zajmują się awizowaniem a nie dostarczaniem przesyłek. Awizuje strona bądź nawet ona nie ... niektórzy wyrzucają przesyłki w sklepie .. bez informacji u klienta. - inni zapewne w systemie zaznaczają iż byli (?) - "Szkoda żeśmy się nie spotkali" - jakie czasy takie obyczaje.

Marek
Termin usługi: lipiec 2020

Zamówiłem paczkę w czwartek z dostawą na piątek oczywiście za dodatkową opłatą w piątek dostałem info że kurier będzie między 11-13 super godzina 16.20 kuriera nawet nie widać wchodzę na status przesyłki hmm info że paczka doręczona o 12.15 ,dzwonię na infolinię i tu znów porażka bo o tej godzinie Pani z infolinii już bardzo zmęczona poinformowała mnie że tak paczka została doręczona i będą to wyjaśniać w poniedziałek z kurierem bo teraz nie ma z nim już kontaktu bo prawdopodobnie zakończył już prace .Jestem bardzo zniesmaczony podejściem firmy DHL do klienta.Ostrzegam jak możecie to korzystajcie z usług innych firm.

Adam
Termin usługi: czerwiec 2020

Firma totalne dno i porażka, będę omijać szerokim łukiem, szczerze nie polecam, kurier nawet nie dowozi paczki i odrazu awizuje, po przekierowaniu paczki na następny dzień, paczka nawet nie wyjeżdża z magazynu. Brak kontaktu z kurierem, infolinia beznadziejna, ciężko się dodzwonić i cokolwiek dowiedzieć, paczki nie mam do teraz, 3 dzień będę musiał siedzieć w domu i czekać na kuriera, nie pozdrawiam

Zły
Termin usługi: czerwiec 2020

Makabreja ! nie można po ludzku zapytać tylko przekierowania a na końcu : wejdź na formularz

Kolejny raz
Termin usługi: maj 2020

Ważna medyczna paczka, a w sortowni ktoś zdecydował, że jest zły adres, i nie wydał paczki kurierowi - pewnie gdzieś im się zapodziała i tyle, a jak znaleźli to kurier już wyjechał. I nikt nic nie może zrobić, mimo interwencji już o 10.30 omijajcie tego niemieckiego kuriera, bo szkoda nerwów.

JAn
Termin usługi: grudzień 2019

W Grudniu nie dostarczono mi przesylki, rozumiem czas. Zadzwonilem i powiadomomilem ze przyjade. Na odbior czekalem 45 minut bo kurier gdzies polozyl !!! Pani bardzo dobrze sie bawila tym ze czekam i sie nie cierpiliwie malo tego kiedy zadzwonila zona ta pani zaczela podsluchiwac i glosno komentowac co mowie. Zaluje ze skorzystalem z usug DHL

wioletta
Termin usługi: styczeń 2020

Szkoda że wcześniej nie przeczytałam tych negatywnych opinii. Trzeci dzień czekam na kuriera żeby odebrał paczkę i po raz trzeci dostaję smsa 'Państwa zlecenie odbioru przesyłki zostanie zrealizowane w dnu jutrzejszym. Za utrudnienia bardzo przepraszamy ' Przeprosiny niech sobie wsadzą . powiadomienie dostaję o godz.14 następny dzień wolny zmarnowany. Z nikim nie można się skontaktować co najwyżej pogadać do automatu. Żenada . Szczerze odradzam

N
Termin usługi: grudzień 2019

Po raz kolejny porażka. Gdybym wiedziała od razu, że paczka będzie wysłana DHL poprosiłabym o zmianę dostawcy. Kuriera nie było, paczka od razu awizowana. Poszła do punktu w jakiejś Żabce wcale nie najbliżej mnie (ponad 15km), ale tam już kolejny dzień są różne mylne informacje i nie wiem czy tam jest czy też w sortowni.

Jola
Termin usługi: grudzień 2019

Beznadziejna firma , kurier nawet nie wjeżdza na osiedle tylko zostawia paczki w sklepie, który nie ma z nimi podpisanej umowy . Paczki wartościowe np. Zallando o wielkiej wartości zostawia u sąsiadów o dwadziescia nr. od adresata. Sa potem poszukiwania a kurier nie potrafił podać numeru domku gdzie zostawił . Musiał przyjechać i na czuja jej szukał. koszmar