Opinie (8)

erbi
Termin skorzystania z usługi: luty 2023

3 dzień "próbują" dostarczyć paczkę. Dotychczasowe 2 próby "nie powiodły się, ponieważ w punkcie odbioru nie przyjęto paczki", oczywiście nikt się ze mną nie skontaktował, pomimo podania numeru telefonu, na infolinii bot nie rozpoznaje numeru przesyłki i rozłącza połączenia, a jak już dostąpi się zaszczytu rozmowy z konsultantem, to każdorazowo są przekazywane inne informacje o losach paczki. W statusie na stronie przy każdej próbie doręczenia widnieje informacja, że nie zastali odbiorcy. uwaga firma kłamie i nie dostarcza przesyłek. nie ma nawet możliwości samodzielnego odbioru z ich magazynu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agata
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2022

... Nie widzialam kuriera, nie dostarczono zadnego awizo. Drugiej proby doreczenia nie podjeli, bo "magazyn sie nie zgadza". W smsie brak nr tel do kuriera. Reklamacje zamykaja bez rozpatrzenia. Gdybym miala samochod dostawczy, to raczej nie potrzebowalabym kuriera. Paczka z Kowal trafi zatem z powrotem do nadawcy, bo nie mam jak jej odebrac.

Niezadowolona
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Masakra . Najgorsza firma kurierska . Brak kontaktu, paczki nie dostarczane pod adres. Nie polecam

Aleksandra
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Rzadko zamawiam coś przez DHL i niestety doświadczyłam niezbyt miłego traktowania ze strony konsultantki. Zadzwoniłam na numer podany na stronie, ponieważ paczka długo nie przychodziła i zaczynałam się martwić czy kurier przyjedzie na czas. Gdy chciałam wyjaśnić sytuacje Pani Dominika odzywała się chamsko i nawet nie była skłonna do pomocy w celu ustalenia co się stało z moją przesyłką. Pretensjonalnym tonem skierowała mnie do oddziału DHL Parcel (wydaje mi się, że do tego bo, Pani mówiła bardzo szybko i nie wyraźnie) i sama zakończyła rozmowę zanim jeszcze zdążyłam się dopytać o szczegóły. Jestem bardzo zawiedziona obsługą, konsultantka bardzo nieprzyjemna i niegrzeczna.

JMK
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Ja jestem mile zaskoczony szybkością dostawy DHL w porównaniu z UPS. Paczka z Chin - 1 tydzień zwykła versus 6 tygodni express UPS.

Zamawiający
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Koszmar!!!! Nikt się ze mną nie kontaktował, zawiadomienie , ze kurier był i nie bylo mnie w domu, jakimś cudem inni dostarczyli paczkę. W tym dniu czekalam bo mialam odbiór trzech innych przesyłek wszystkie dotarly oprócz DHL.

wkurzona maksymalnie
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Najgorsza firma kurierska. Kurier nie zastał mnie w domu, to wysłał paczkę na Starowiejską. Info paczka została awizowana. Gdzie, kiedy u kogo, jak? . Teraz musze zapierdzielać na drugi koniec miasta, aby odebrać paczkę. Skontaktować się telefonicznie nie ma szansy. Pani bot mówi mi co wiem, że mojej paczki nie ma w moim domu.

Madge
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2021

Najgorsza firma kurierska, ignorują klienta, obsługa klienta to kpina, szkoda wypłat dla takich pracowników którzy kłamią i nie wykazują żadnej empatii lub chęci pomocy.