• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Skrzydła Trójmiasta - V Gala Nagród Niezależnych (1 opinia)

Prestiżowa nagroda Skrzydła Trójmiasta przyznawana jest przez czytelników Portalu Trojmiasto.pl instytucjom, przedsięwzięciom, inicjatywom, które zmieniają oblicze Trójmiasta oraz budują jego pozytywny obraz. Plebiscyt promuje przedsięwzięcia, zjawiska, wydarzenia oraz osoby, które sprawiają, że w Trójmieście żyje się lepiej, pracuje ciekawiej i wypoczywa pełniej.

Zwieńczeniem Plebiscytu Skrzydła Trójmiasta jest uroczysta Gala Nagród Niezależnych, która gromadzi przedstawicieli różnych środowisk: włodarzy miast, biznesmenów, przedstawicieli placówek kulturalnych i instytucji miejskich, przedsiębiorców.

Podczas czterech edycji plebiscytu czytelnicy Trojmiasto.pl oddali ponad 400 tysięcy głosów. W 25 różnych kategoriach zostało wyróżnionych 139 trójmiejskich inwestycji, projektów, inicjatyw, które wpływają na rozwój Trójmiasta i życie mieszkańców. Prestiżowe statuetki Skrzydła Trójmiasta trafiły w ręce 26 laureatów.

Zgodnie z ideą, Gala organizowana jest naprzemienne w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Pierwsza edycja Skrzydeł Trójmiasta odbyła się w 2008 roku w Filharmonii Bałtyckiej. Druga, dwa lata później, miała miejsce w Hotelu Sheraton w Sopocie,. Trzecia gala odbyła się na deskach Opery Bałtyckiej, czwartą zorganizowaliśmy w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Piąta Gala wręczenia Nagród Niezależnych Skrzydła Trójmiasta będzie gościć w Teatrze Szekspirowskimw Gdańsku.

6 października dowiemy się, które przedsięwzięcia, wydarzenia, osoby zostały najbardziej docenione przez czytelników Trojmiasto.pl. w kategoriach:

Odskocznia Trójmiasta
Nowe Oblicze Trójmiasta
Bryła Trójmiasta
Trójmiasto Bliżej Natury
Kulturalne Ożywienie Trójmiasta
Młody Talent TrójmiastaOgłoszenie nominowanych oraz start głosowania już 14 września na stronie www.skrzydlatrojmiasta.pl.

O laureatach z ostatniej edycji przeczytasz tutaj


Nagrodą, którą przyznają mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu stanowi statuetka. Trzyczęściowe skrzydło symbolizujące wolność, odwagę i wzbijanie się ponad przeciętność. Nawiązuje do Trójmiasta, które tworzą trzy oddzielne, ale uzupełniające się miasta.


Przeczytaj także

Opinie (1)

  • Co tu tak pusto?

    Wszyscy wyjechali?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.