• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

6-latka zgubiła portfel na jarmarku. Organizatorzy wynagrodzili jej stratę

Ewelina Oleksy
26 listopada 2021, godz. 12:30  Raport z Trójmiasta
Opinie (84)
Najnowszy artykuł na ten temat Święta Bożego Narodzenia w dawnym Gdańsku
Maja dostała torbę pełną świątecznych skarbów, by jarmark nie kojarzył się jej z przykrym zgubieniem portfela. Maja dostała torbę pełną świątecznych skarbów, by jarmark nie kojarzył się jej z przykrym zgubieniem portfela.

6-letnia Maja zgubiła portfel z oszczędnościami na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku. Informację o zgubie jej tata zamieścił w naszym Raporcie z Trójmiasta. Organizator imprezy ją przeczytał i zaprosił dziewczynkę po odbiór prezentów, by wynagrodzić jej stratę.

 
Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie z Trójmiasta.
Widzisz coś ciekawego? Kliknij i RAPortuj!


Zgubiłe(a)ś kiedyś coś cennego?

Różowy portfel z modelkami, a w środku trochę uzbieranych oszczędności. Nic dziwnego, że zgubienie go na Jarmarku Bożonarodzeniowym wywołało u 6-latki smutek i płacz.

Nie pomogły poszukiwania zguby prowadzone m.in. za pomocą Raportu z Trójmiasta. Portfel się nie znalazł, ale organizator jarmarku, do którego historia dotarła, postanowił, że spróbuje zrekompensować dziewczynce straty.

Poinformował nas o tym jej tata.

- Portfel się niestety nie znalazł. Natomiast post o zgubie przeczytały organizatorki jarmarku i zaprosiły córkę raz jeszcze. Otrzymała drobny upominek, by to miejsce nie kojarzyło się jej tylko z przykrą zgubą. Niby kilka drobiazgów, ale dla sześciolatki to torba skarbów. Dzięki paniom organizatorkom mała nadal wierzy w magię świąt. Dziękuję! Wykonałyście panie ten gest elegancko i dyskretnie, ale chciałbym, żeby czytelnicy zobaczyli, jakich fajnych ludzi mamy w Trójmieście - napisał tata Mai.
21:52 24 LIS 21
Skopiowano

Miły gest organizatora Jarmarku

W sobotę pisałem tu o portfelu, który córka zgubiła na jarmarku. Portfel się niestety nie znalazł. Natomiast, post przeczytały organizatorki jarmarku i zaprosiły córkę raz jeszcze. Otrzymała drobny upominek, by to miejsce nie kojarzyło się jej tylko z przykrą zgubą. Niby kilka drobiazgów, ale dla sześciolatki to torba skarbów.

Dzięki Paniom organizatorkom, mała nadal wierzy w magię świąt. Dziękuję!!! Wykonałyście Panie ten gest elegancko i dyskretnie, ale chciałbym żeby czytelnicy zobaczyli jakich fajnych ludzi mamy w Trójmieście.Pracownicy Międzynarodowych Targów Gdańskich, organizatora jarmarku, potwierdzają, że zaprosili dziewczynkę po odbiór prezentów.

- Jarmark Bożonarodzeniowy to miejsce, gdzie ciekawie i przyjemnie spędzamy czas - robiąc zakupy, spotykając się ze znajomymi i jedząc świąteczne smakołyki. Tym bardziej poruszyła nas historia zagubionego portfela i jego poszukiwanie przez tatę Mai, a właściwie apel do osób, które mogły go znaleźć lub widzieć. Mały różowy portfel, z modelkami i oszczędnościami dziewczynki. Zrobiło nam się smutno, że miejsce, które wszystkim kojarzy się tak radośnie i świątecznie, dla Mai będzie miejscem, w którym coś straciła. Chcieliśmy to odmienić, dlatego właściwie od razu podjęliśmy decyzję o przygotowaniu małego upominku, który osłodzi Mai wcześniejszą stratę - mówi nam Aleksandra Sosnowska-Serek z MTG.

Sprawdź program Jarmarku BożonarodzeniowegoDo jarmarkowej torby prezentowej dla Mai trafiły więc: skarpety Świętego Mikołaja w rozmiarze dziewczęcym, kubeczek do grzańca, z którego świetnie smakuje też herbata z cytryną, cukierki, świąteczne karty do gry i zakładka do książek.

  • Maja dostała m.in. jarmarkowy kubek.
  • Świąteczne karty do gry.
  • Zakładka do książek.
- Mały gest, a cieszy. Już sam telefon do taty Mai z informacją, że upominek-niespodziankę Maja może odebrać w Fabryce Prezentów Świętego Mikołaja, wprowadził nas w dobry nastrój na cały dzień pracy. Naprawdę myślimy, że jarmark to miejsce, gdzie spotykają się wszystkie radości i dobre sytuacje, ale i te trochę mniej radosne, dlatego zawsze warto dawać serce. Cieszymy się, że choć trochę mogliśmy osłodzić Mai jej zgubę - mówi Aleksandra Sosnowska-Serek.

Wydarzenia

Jarmark Bożonarodzeniowy

jarmark

Miejsca

Opinie wybrane


wszystkie opinie (84)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.