• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Poszukiwana wpadła, bo jechała z kolegą na jednej hulajnodze

ws
16 listopada 2023, godz. 14:00 
Opinie (58)
Poszukiwana wpadła, bo jechała z kolegą na jednej hulajnodze. Poszukiwana wpadła, bo jechała z kolegą na jednej hulajnodze.

Była poszukiwana, teraz trafi do aresztu na 67 dni. 24-latka z Sopotu wpadła, bo jechała z kolegą na jednej hulajnodze elektrycznej. Do kontroli parę zatrzymali policjanci z Sopotu.Zdarzyło ci się jechać z kimś na jednej hulajnodze elektrycznej?

W środę około południa patrolujący centrum Sopotu policjanci zatrzymali do kontroli dwie osoby, które jechały obok nich na jednej hulajnodze elektrycznej po chodniku i przejściu dla pieszych.

- Podczas sprawdzania pary w policyjnych systemach okazało się, że 24-letnia pasażerka hulajnogi jest poszukiwana w celu ustalenia miejsca pobytu i doprowadzenia do aresztu - informuje podkom. Lucyna Rekowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie. - Policjanci zatrzymali młodą sopociankę i zgodnie z wyrokiem sądu przewieźli ją do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zastępczą karę 67 dni pozbawienia wolności - dodaje.

Kara za niepłacenie alimentówJak wyjaśnia, 24-latkę czekają ponad 2 miesiące aresztu w zamian za niewykonaną karę ograniczenia wolności, którą zasądzono "za przestępstwo uchylania się od obowiązku alimentacyjnego".

Chłopak, który wiózł poszukiwaną, za wykroczenia w ruchu drogowym został pouczony i po czynnościach zwolniony.ws

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (58)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane