• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Chciał sam się zgłosić na policję, został zatrzymany

on
26 stycznia 2023, godz. 12:45 
Opinie (98)
Mężczyzna sam postanowił zgłosić się na policję, ale ubiegli go funkcjonariusze, kiedy zmierzał w kierunku komisariatu. Mężczyzna sam postanowił zgłosić się na policję, ale ubiegli go funkcjonariusze, kiedy zmierzał w kierunku komisariatu.

Poszukiwany listem gończym mężczyzna miał już dość ukrywania się. Spakował swoje rzeczy do torby i ruszył w kierunku komisariatu w Sopocie, by dobrowolnie zgłosić się do odbycia kary. Nie zdążył jednak dojść na komendę, bo wcześniej rozpoznali go funkcjonariusze i zatrzymali. Mężczyzna najbliższe dwa tygodnie spędzi w areszcie.Czy przyznałe(a)ś się kiedyś do winy, by uniknąć surowszych konsekwencji?

Sytuacja, w której poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości osoba sama postanawia wyjść z ukrycia i poddać karze, wcale nie jest aż taką rzadkością, zwłaszcza jeśli czas odbycia kary nie jest długi. Tak było też w tym przypadku. 40-letniego sopocianina policyjny patrol zatrzymał w środę wieczorem, gdy ten z torbą w ręku szedł stawić się na policję. Funkcjonariusze zauważyli i rozpoznali mężczyznę w pobliżu komendy.

Nie mam pieniędzy, więc mnie aresztujcieWiedział, że jest poszukiwanyMężczyzna wiedział od kilku miesięcy, że jest poszukiwany i ma do odbycia karę pozbawienia wolności, dlatego mając już dość ukrywania się, postanowił sam się zgłosić.

Komisariaty Policji w Trójmieście- Sopocianin spakował w torbę najpotrzebniejsze rzeczy i ruszył w drogę do jednostki policji. Gdy był już niedaleko komendy miejskiej, zauważyli go jadący ulicą policjanci, rozpoznali i od razu podjęli interwencję. Mężczyzna oświadczył im, że idzie na komendę, bo jest poszukiwany i chce mieć to za sobą. Jak ustalili policjanci, za poszukiwanym 40-latkiem wystawiono list gończy i zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego w Sopocie ma on do odbycia karę - poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

Ukradł szczoteczkę elektrycznąInterweniujący funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego sopocianina i przewieźli go do komendy miejskiej, a następnie po wykonaniu niezbędnych czynności doprowadzili go do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 15 dni. Sopocianin był poszukiwany za kradzież elektrycznej szczoteczki.
on

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (98)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane