Fakty i opinie

stat

Jechał bez uprawnień, za to po narkotykach

Policjanci uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę i zatrzymali go.
Policjanci uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę i zatrzymali go. fot. KMP w Gdańsku

23-latek z Gdańska wpadł, bo przekroczył o blisko 50 km/h dopuszczalną prędkość - kiedy zatrzymała go policja, okazało się, że nie tylko nie posiada prawa jazdy, ale też prowadzi po narkotykach.Czy policja kiedykolwiek badała cię narkotestem?

tak, kilka razy

5%

tak, raz

5%

nie, nigdy

90%
  • zakończona

  • łącznie głosów: 1116
Wszystko zaczęło się od zwykłej kontroli drogowej. Policjanci z gdańskiej drogówki postanowili w poniedziałek ukarać mandatem kierowcę, który jechał ul. Elbląską zobacz na mapie Gdańska - w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h - z prędkością 97 km/h.

Kierowca zatrzymał się do kontroli, kiedy jednak policjanci zaczęli z nim rozmawiać, zauważyli, że bardzo dziwnie się zachowuje. Mężczyzna miał też zaczerwienione oczy, jego źrenice nie reagowały na światło... a w samochodzie czuć było dym z marihuany.

- Mężczyzna został zatrzymany. Już w szpitalu pobrana została od niego krew do badań na zawartość narkotyków - mówi Magdalena Ciska z gdańskiej drogówki.
23-latek odpowie za prowadzenie auta po narkotykach, a także za przekroczenie prędkości oraz jazdę bez uprawnień, bo podczas kontroli okazało się też, że nie posiada on w ogóle prawa jazdy.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (85)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.