Fakty i opinie

stat

Jechał bez uprawnień, za to po narkotykach

Policjanci uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę i zatrzymali go.
Policjanci uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę i zatrzymali go. fot. KMP w Gdańsku

23-latek z Gdańska wpadł, bo przekroczył o blisko 50 km/h dopuszczalną prędkość - kiedy zatrzymała go policja, okazało się, że nie tylko nie posiada prawa jazdy, ale też prowadzi po narkotykach.Czy policja kiedykolwiek badała cię narkotestem?

tak, kilka razy

5%

tak, raz

5%

nie, nigdy

90%
Wszystko zaczęło się od zwykłej kontroli drogowej. Policjanci z gdańskiej drogówki postanowili w poniedziałek ukarać mandatem kierowcę, który jechał ul. Elbląską zobacz na mapie Gdańska - w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h - z prędkością 97 km/h.

Kierowca zatrzymał się do kontroli, kiedy jednak policjanci zaczęli z nim rozmawiać, zauważyli, że bardzo dziwnie się zachowuje. Mężczyzna miał też zaczerwienione oczy, jego źrenice nie reagowały na światło... a w samochodzie czuć było dym z marihuany.

- Mężczyzna został zatrzymany. Już w szpitalu pobrana została od niego krew do badań na zawartość narkotyków - mówi Magdalena Ciska z gdańskiej drogówki.
23-latek odpowie za prowadzenie auta po narkotykach, a także za przekroczenie prędkości oraz jazdę bez uprawnień, bo podczas kontroli okazało się też, że nie posiada on w ogóle prawa jazdy.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (85)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.