• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Latem LOT-em z Gdańska do Rzeszowa

ms
7 lutego 2023, godz. 17:00 
Opinie (195)
Z połączenia lotniczego do Rzeszowa mogą skorzystać nie tylko ci, którzy chcieliby zwiedzić stolicę Podkrapacia, ale także wybierający się w Bieszczady lub Beskid Niski. Z połączenia lotniczego do Rzeszowa mogą skorzystać nie tylko ci, którzy chcieliby zwiedzić stolicę Podkrapacia, ale także wybierający się w Bieszczady lub Beskid Niski.

Przez trzy letnie miesiące, od 2 czerwca do 5 września, LOT będzie obsługiwał połączenie na trasie Gdańsk - Rzeszów. Samoloty pokonają ją dwa razy w tygodniu, ceny biletów zaczynają się od ok. 130 zł w jedną stronę.Leciałe(a)ś kiedyś turystycznie do miasta w Polsce?

Samoloty LOT będą wylatywać z Gdańska w poniedziałki i piątki o godzinie 21:20, by na rzeszowskim lotnisku wylądować o godz. 22:35.

Z kolei loty z Rzeszowa do Gdańska będą odbywać się we wtorki i soboty o 6:55, zaś lądowanie w Gdańsku zaplanowano na 8:10.

- To doskonała oferta zarówno dla osób ceniących wypoczynek nad Bałtykiem, jak i szukających wytchnienia w Bieszczadach, Beskidzie Niskim czy na Roztoczu - przekonuje Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.
Dostępne są jeszcze bilety na inauguracyjne połączenie na trasie z Gdańska do Rzeszowa na 2 czerwca 2023 r. Dostępne są jeszcze bilety na inauguracyjne połączenie na trasie z Gdańska do Rzeszowa na 2 czerwca 2023 r.
Połączenie będą obsługiwać stosunkowo nieduże Embraery 175, zabierające na pokład 82 pasażerów.

Z Trójmiasta w Polskę. Sprawdziliśmy, czym dojedziemy najszybciej, a czym najtaniej Z Trójmiasta w Polskę. Sprawdziliśmy, czym dojedziemy najszybciej, a czym najtaniej

ms

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (195)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane