Fakty i opinie

stat

Motocyklista uderzył w auto na obwodnicy

Na obwodnicy zobacz na mapie Gdyni doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem motocyklisty, który uderzył w jadący przed nim samochód osobowy. Wyłączone z ruchu są pasy ruchu w zarówno w stronę ul. Morskiej w Gdyni, jak i Gdańska.Informacja o wypadku wpadła do naszego Raportu z Trójmiasta.

Wypadek przy końcu obwodnicy w kierunku Chyloni. Motocyklista nieprzytomny, udzielana jest mu pierwsza pomoc. Wyglądało bardzo groźne.


Co robisz, gdy widzisz wypadek drogowy?

jak mogę, to pomagam

72%

przyglądam się

12%

nic, nie znam się na pierwszej pomocy

16%
Wypadek przy końcu obwodnicy w kierunku Chyloni. Motocyklista nieprzytomny, udzielana jest mu pierwsza pomoc. Wyglądało bardzo groźne - czytamy w Raporcie.
Policja precyzuje, że do zdarzenia doszło na obwodnicy w kierunku ul. Morskiej za zjazdem na Karwiny.

- Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że motocyklista - mężczyzna w wieku 60 lat, najechał na tył samochodu osobowego, w wyniku czego został ranny. Na miejscu udzielana jest mu pomoc medyczna - wyjaśnia Krzysztof Kuśmierczyk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Wyłączone są po jednym pasie ruchu na obu nitkach obwodnicy w kierunku do ul. Morskiej, jak i w kierunku Gdańska. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. Gdy odjedzie karetka, nitka w kierunku Gdańska prawdopodobnie zostanie szybciej odblokowana.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (182)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.