Fakty i opinie

Nie żyje drugi z mężczyzn zaatakowanych nożem w Gdyni

Do ataku nożem doszło w piątek, 24.04, na jednej z klatek schodowych przy ul. Okrzei w Gdyni.
Do ataku nożem doszło w piątek, 24.04, na jednej z klatek schodowych przy ul. Okrzei w Gdyni. Gdynia 112/FB

Zmarł drugi z mężczyzn, który został zaatakowany nożem pod koniec kwietnia w Gdyni. Na czwartek zaplanowana jest jego sekcja zwłok. Od jej wyników zależeć będzie decyzja co do ewentualnej zmiany zarzutów wobec 39-latka, który został zatrzymany w tej sprawie.Jesteś świadkiem bójki, co robisz?

staram się rozdzielić strony 13%
z ukrycia dzwonię na policję 57%
udaję, że nic nie widzę, i odchodzę jak najszybciej 30%
zakończona Łącznie głosów: 1674
Przypomnijmy: wydarzenia rozegrały się pod koniec kwietnia w Gdyni. W jednej z klatek schodowych w budynku przy ul. OkrzeiMapka nożem zaatakowanych zostało dwóch mężczyzn. Jeden z nich zmarł, drugi został ranny.

Policjanci zatrzymali w tej sprawie 39-letniego mężczyznę. Z naszych nieoficjalnych informacji wynikało, że napastnik i mężczyzna, który otrzymał śmiertelną ranę, znali się z więzienia.

39-latek z Gdyni usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa w zamiarze bezpośrednim. Grozi za to dożywocie. Sąd zadecydował o jego trzymiesięcznym areszcie.

Kancelarie prawne i radcowskie w TrójmieścieProkurator Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, poinformowała wówczas, że mężczyzna nie kwestionował, że doszło do zdarzenia, aczkolwiek inaczej przedstawiał całą sytuację.

Zmarł drugi z zaatakowanych mężczyzn. Jutro sekcja zwłokTeraz - jak wynika z naszych informacji - zmarł drugi z zaatakowanych mężczyzn. Potwierdza to prokuratura.

Do ataku nożem doszło w piątek, 24.04, na jednej z klatek schodowych przy ul. Okrzei w Gdyni. Na miejscu pojawiło się kilka radiowozów oraz policjanci z psami tropiącymi.
Do ataku nożem doszło w piątek, 24.04, na jednej z klatek schodowych przy ul. Okrzei w Gdyni. Na miejscu pojawiło się kilka radiowozów oraz policjanci z psami tropiącymi. Gdynia 112/FB
- Drugi pokrzywdzony zmarł 18 maja w godzinach wieczornych. Na jutro [tj. czwartek - dop. red.] zaplanowano sekcję zwłok - mówi prok. Grażyna Wawryniuk.
Śledczy zabezpieczą dokumentację medyczną, a następnie zapadnie decyzja co do ewentualnej zmiany zarzutów wobec 39-latka. Prokuratura będzie musiała ustalić, czy zgon drugiego mężczyzny związany był z otrzymanymi obrażeniami.

Opinie (104) ponad 10 zablokowanych

  • uwazam ze

    powinno byc wziete pod uwage , czy ten nozownik odwiedzil ofiare w miejcu zamieszkania czy , lumpy przyszly wymierzyc "sprawiedliwosc" i dostali po bebechach , to jest wazne

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.