Fakty i opinie

stat

Zaatakował nożem dwie osoby, jedna nie żyje

Jeden mężczyzna nie żyje, a drugi został ranny po ataku nożem, do którego doszło w piątek, 24.04, na jednej z klatek schodowych przy ul. Okrzei w Gdyni. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 39-latka. W niedzielę usłyszał on zarzut zabójstwa, za co grozi mu dożywocie.AKTUALIZACJA 26.04.2020


39-latek z Gdyni usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa w zamiarze bezpośrednim. Grozi mu za to dożywocie. Na razie sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie.

- Mężczyzna nie kwestionuje, że doszło do zdarzenia, aczkolwiek inaczej przedstawia całą sytuację - mówi PAP prok. Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

O tragicznym zdarzeniu, wskutek którego jedna osoba została ranna, a druga nie żyje, poinformował nas czytelnik w Raporcie z Trójmiasta. To że w piątek doszło do ataku nożem na dwie osoby, potwierdzają także pomorscy funkcjonariusze.

- Policjanci z oddziałów prewencji policji zatrzymali w tej sprawie jedną osobę, to 39-letni mężczyzna - informuje podinsp. Joanna Kowalik-Kosińska, rzeczniczka komendanta wojewódzkiego KWP w Gdańsku.
Mężczyzna, który został śmiertelnie ugodzony nożem, miał 33 lata. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że napastnik i mężczyzna, który nie żyje, znali się z więzienia. Niewykluczone, że przyczyną zajścia były porachunki.

Opinie (181) ponad 50 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.