• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Nocą wymienią nawierzchnię na Hutniczej

Patsz
4 lipca 2022, godz. 07:00 
Opinie (60)
Prace prowadzone nocą dają szansę uniknąć utrudnień kierowcom, a latem robotnikom także wysokich temperatur. Na zdjęciu jeden z wcześniejszych remontów Hutniczej. Prace prowadzone nocą dają szansę uniknąć utrudnień kierowcom, a latem robotnikom także wysokich temperatur. Na zdjęciu jeden z wcześniejszych remontów Hutniczej.

W poniedziałek rusza pięciodniowy remont odcinka nawierzchni ul. HutniczejMapka w Gdyni. Prace będą prowadzone od godz. 19 do godz. 5 rano. Przez cały czas remontu w ciągu dnia jezdnia ma być przejezdna na praktycznie całej szerokości.Co sądzisz o nocnych remontach dróg?

Ul. Hutnicza to jedna z tych gdyńskich ulic, którą kierowcy wolą omijać z daleka. Nawierzchnia na wielu odcinkach jest w kiepskim stanie - rozjeżdżana głównie przez ciężarówki, bo okolica jest zagłębiem wielu firm w Gdyni.

Problem w tym, że nie zawsze da się ją ominąć, więc komunikaty informujące o remontach nawierzchni są wyczekiwane jak prognozy zwiastujące deszcz w trakcie upałów.

Od poniedziałku zacznie się odcinkowy remont nawierzchni. Roboty będą prowadzone od godz. 19 do godz. 5 na fragmencie od stacji paliw przed MakroMapka do stacji paliw LotosMapka w kierunku Rumi.

- Roboty będą polegać na frezowaniu i układaniu dwóch warstw nawierzchni. W miejscu prac możliwe są zawężenia jezdni, ale przejezdność zostanie zachowana - informuje Magdalena Wojtkiewicz, rzecznik ZDiZ.
W trakcie dnia nie powinno być utrudnień, które bywały zmorą kierowców podczas wcześniejszych prac na Hutniczej. Jako że nie ma tam domów, prace nocne powinny być optymalnym rozwiązaniem.

Powinny zakończyć się w piątek, 8 lipca.
Patsz

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (60)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze