• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Opady śniegu nadal utrudniają poruszanie się po Trójmieście

Patsz
9 lutego 2021 (artykuł sprzed 3 lat) 
aktualizacja: godz. 11:15 (9 lutego 2021)
Najnowszy artykuł na ten temat Trudne warunki na drogach w Trójmieście

Po wieczornych i nocnych opadach śniegu, które wystąpiły w poniedziałek, od rana we wtorek, 9.02.2021 r., śnieg jedynie prószy, ale gdzieniegdzie mieszkańcy Trójmiasta wciąż zmagają się z trudnymi warunkami. Wiele dróg jest przejezdnych, ale największy problem z podjazdem pod wzniesienia mają ciężarówki i autobusy miejskie. Jak informują kierowcy, najgorsza sytuacja jest w Gdyni.Relacja z ataku zimy w Raporcie z Trójmiasta


Aktualizacja, godz. 11:15 Sytuacja na drogach Trójmiasta nadal jest trudna, ale nie beznadziejna. Wciąż zdarzają się korki przez oblodzony asfalt, głównie na gdyńskim odcinku obwodnicy. Warto, by czujni nadal byli także pasażerowie SKM. Pociągi mogą mieć opóźnienia.

Pług odśnieża centrum GdyniŚnieg nadal prószy. Podobna aura może się utrzymywać nawet do końca czwartku.Ostatni atak zimy skomplikował twoje podróże?

Opady śniegu w Trójmieście nie ustępują od poniedziałkowego popołudnia. Obecnie w Trójmieście najtrudniejsza sytuacja na drogach jest na obwodnicy oraz na Trasie Kwiatkowskiego.

W mieście drogi są przeważnie czarne, ale czytelnicy informują o trudnej sytuacji m.in. na ul. Wielkopolskiej i Sopockiej w Gdyni czy Barniewickiej w Osowej.

Tam przejazd w kierunku ekspresówki blokuje na wzniesieniu ciężarówka.

- Wszystkie drogi krajowe w woj. pomorskim są przejezdne. Trudne warunki ze względu na padający śnieg i duże natężenie ruchu są na gdyńskim odcinku Trasy S6. Ruch jest spowolniony, ale płynny. Aktualnie na drogach pracują 54 jednostki sprzętu - informuje gdański oddział GDDKiA odpowiadający za utrzymanie Obwodnicy Trójmiasta.

Trudna sytuacja na drogach w OsowejJazda po obwodnicy w Gdyni tylko na drugim bieguPodobnie jest na serpentynach w Gdyni przed Pogórzem. Tam też problem z podjazdem pod górę miał ciągnik siodłowy z naczepą. Na Sopockiej przed Karwinami z kolei utknął autobus miejski.

Czytelnicy od rana informują nas o nieodśnieżonych chodnikach i osiedlowych ulicach. Główne ciągi są na bieżąco odśnieżane i posypywane solą. Na trasach nawierzchnia w dużej części - mimo padającego śniegu - jest czarna, nie tylko w śladzie kół.

Laweta driftowała na parkingu marketu


Kielecka: jezdnia czarna, chodnik nieodśnieżony


Wszędzie śnieg i niepoodśnieżane chodniki


Morska po wieczornych opadach

Patsz

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (214)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane