Fakty i opinie

Opady śniegu utrudniły jazdę po Trójmieście

Padający śnieg i szklanka na drogach sparaliżowały południe Gdańska.

Poranne opady śniegu we wtorek, 11.02.2020, utrudniły poruszanie się po Trójmieście. Mimo że śnieg niemal od razu topniał, to na wielu drogach w Gdańsku, Gdyni i Sopocie tworzyły się duże korki.zakończona Łącznie głosów: 2058
Wtorkowy poranek upływa pod znakiem opadów śniegu. Według prognoz padać może do drugiej połowy dnia. Opady spowodowały poranne utrudnienia na obwodnicy, o czym informowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Kierowcy w korku - w obu kierunkach ekspresówki - tracili od kilkunastu do dwudziestu minut.


Od rana śliskie i zaśnieżone drogi dawały się we znaki kierowcom w okolicy Osowej, kiepsko sytuacja wyglądała również na trasach na południu Gdańska. Kierowcy sygnalizowali zator na ul. Niepołomickiej, a korek ciągnął się do ul. Świętokrzyskiej. Opady śniegu sparaliżowały ruch na ul. Bulońskiej.

Bez większych wypadków i kolizji w TrójmieścieNa Osowej kierowcy stali w dużym korku przy ul. Wodnika w stronę Owczarni.
Na Osowej kierowcy stali w dużym korku przy ul. Wodnika w stronę Owczarni. fot. trojmiasto.pl/czytelnik
Jak usłyszeliśmy od strażaków, na szczęście nie doszło do poważniejszych wypadków czy większych kolizji. Poranna stłuczka na lewym pasie obwodnicy w kierunku drogi A1 (na wysokości Owczarni) zakorkowała jednak ruch na dobrych kilkadziesiąt minut.

Problemy z korkami mieli również kierowcy wyjeżdżający z Gdyni. Zator zaczynał się jeszcze przed Estakadą Kwiatkowskiego.

Korek przy wjeździe na Estakadę Kwiatkowskiego.

Policjanci z drogówki radzą kierowcom, by dostosować prędkość do warunków panujących na drogach. Według prognoz synoptyków lokalne opady i niższa temperatura mają utrzymać się do popołudnia.

Poranna stłuczka na obwodnicy spowodowała spory korek.

Opinie (229) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.