• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dwa wypadki sparaliżowały obwodnicę. W sumie dziewięć aut

Szymon Zięba
13 września 2023, godz. 09:15  Raport
Opinie (254)
aktualizacja: godz. 16:56 (13 września 2023)
Stłuczka pięciu aut zablokowała obwodnicę na długi czas. Stłuczka pięciu aut zablokowała obwodnicę na długi czas.

Stłuczka pięciu samochodów, jedna osoba lekko poszkodowana i utrudnienia na trasie trwające kilka godzin. Tak w środę, 13.09.2023 r., wyglądały poranne godziny szczytu na trójmiejskiej obwodnicy. To kolejny wypadek na tej drodze w ostatnich dniach. Tym razem do stłuczki doszło na wysokości Matarni.Mapka. W popołudniowym szczycie nieopodal tego samego miejsca zderzyły się cztery kolejne auta.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Aktualizacja, godz. 16:56W popołudniowym szczycie w tym samym miejscu doszło do kolejnej kolizji. Tym razem w stłuczce udział brały cztery auta.

16:45 13 WRZEśNIA (aktualizacjaakt. 17:01)

PILNE! Obwodnica od Matarni stoi (91 opinii)

Wypadek za Matarnia w kierunku Gdyni
Wypadek za Matarnia w kierunku Gdyni

Stałe(a)ś dziś w korku na obwodnicy?

O wypadku na obwodnicy poinformowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta ok. godz. 7 rano. Z przekazanych nam sygnałów wynikało, że w stłuczce na wysokości Matarni brało udział pięć samochodów. Strażacy doprecyzowali, że wskutek zdarzenia lekko poszkodowana została jedna osoba.

Efekty zderzenia odczuwalne były jeszcze długo później: ekspresówka w kierunku Gdyni praktycznie stanęła, choć drogowcy informowali, że ruch odbywa się dwoma pasami.Jakby tego było mało, nie dało się wjechać na trasę ze strony al. Armii Krajowej, co spotęgowało korki na drogach dojazdowych do obwodnicy.07:40 13 WRZEśNIA (aktualizacjaakt. 09:19)

PILNE! Kolizja pięciu aut przed Matarnią na obwodnicy (214 opinii)

Wypadek obwodnica w stronę Gdyni przed Matarnią
Wypadek obwodnica w stronę Gdyni przed Matarnią


W poniedziałek na obwodnicy zginęły dwie osobyTo kolejny poważny wypadek na tej trasie w ciągu ostatnich dni. W poniedziałek, 11.09.2023 r., na końcowym odcinku Obwodnicy TrójmiastaMapka zderzyły się auto osobowe z dostawczym.

Niestety dwie osoby jadące osobówką zginęły. Kierowca pojazdu dostawczego został poszkodowany. Obwodnica w kierunku A1 była zablokowana do godz. 17.
Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Opinie wybrane

Wszystkie opinie (254)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane