• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Po wypadku na Żabiance porzucił pasażerów i uciekł

Szymon Zięba
11 sierpnia 2022 (artykuł sprzed 2 lat)  Raport
aktualizacja: godz. 10:50 (11 sierpnia 2022)
Do wypadku doszło przy ul. Gospody w Gdańsku. Do wypadku doszło przy ul. Gospody w Gdańsku.

Dwie osoby odniosły obrażenia wskutek wypadku, do którego doszło w nocy ze środy, 10.08, na czwartek przy ul. GospodyMapka w Gdańsku. Samochód osobowy nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Po wypadku kierowca uciekł pieszo, zostawiając pasażerów.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Aktualizacja, godz. 10:50Sprawą zajmują się policjanci.

- Policjanci z Sopotu na ul. Niepodległości podjęli interwencję wobec kierowcy mazdy, który przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 40 km/h. Kierowca zignorował wyraźne polecenie mundurowych do zatrzymania się, minął policyjny radiowóz i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim, mężczyzna podczas ucieczki łamał przepisy ruchu drogowego - mówi Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Jak dodaje, mężczyzna na ulicy Gospody w Gdańsku stracił panowanie nad samochodem, który otarł się o drzewo, a następnie uderzył w znak drogowy.

- Kierowca wysiadł i zaczął uciekać pieszo, w samochodzie pozostało dwoje pasażerów. Policjanci w pierwszej kolejności udzielili pomocy rannej kobiecie i mężczyźnie, a także wezwali ratowników medycznych. Na miejscu pracowali policjanci z Gdańska, zostały zabezpieczane ślady, sprawdzone zapisy z kamer monitoringów oraz przeprowadzono rozmowy ze świadkami. Wizerunek mężczyzny trafił do pozostałych patroli. Policjanci weryfikują zdobyte informacje, a zatrzymanie mężczyzny jest kwestią czasu - zapewnia Mariusz Chrzanowski.


O zdarzeniu jako pierwsi poinformowali internauci w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za sygnał oraz zdjęcia.

Wypadek na ŻabianceJak relacjonowali nasi czytelnicy, policja próbowała zatrzymać auto przekraczające dozwoloną prędkość. Kierowca zaczął uciekać.

- Kierowca i jeden z pasażerów uciekli, pozostawiając na miejscu ranną kobietę, która również była pasażerem pojazdu - poinformował w raporcie jeden z internautów.
00:36 11 SIERPNIA 22 (aktualizacjaakt. 01:22)

Wypadek na Gospody w Gdańsku (73 opinie)

Finał pościgu za pojazdem który nie zatrzymał się na wezwanie policji. Policja próbowała zatrzymać auto przekraczające dozwoloną prędkość, które wtedy zaczęło uciekać. Kierowca i jeden z pasażerów uciekli pozostawiając na miejscu ranną kobietę która również była pasażerem pojazdu. Pojazd stracił panowanie na progu zwalniającym po czym nastąpił jego wybuch.
Finał pościgu za pojazdem który nie zatrzymał się na wezwanie policji. Policja próbowała zatrzymać auto przekraczające dozwoloną prędkość, które wtedy zaczęło uciekać. Kierowca i jeden z pasażerów uciekli pozostawiając na miejscu ranną kobietę która również była pasażerem pojazdu. Pojazd stracił panowanie na progu zwalniającym po czym nastąpił jego wybuch. Zobacz więcej


Wstępnie okoliczności zdarzenia potwierdzili strażacy. Służby ratunkowe otrzymały sygnał o samochodzie osobowym, stojącym w poprzek ul. Gospody.

Do wypadku doszło przy ul. Gospody w Gdańsku. Do wypadku doszło przy ul. Gospody w Gdańsku.

Pościg policyjny i dachowanie przy ul. Gospody- Zgłoszenie otrzymaliśmy 26 minut po północy. Wynikało z niego, że dwie osoby zostały poszkodowane po dachowaniu samochodu, które brało udział w pościgu policyjnym - przekazał nam dyżurny straży pożarnej.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (202)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane