Fakty i opinie

stat

Poszukiwany złodziej z sopockiego dworca

Policjanci podejrzewają, że widoczny na filmie mężczyzna może mieć związek z dwoma kradzieżami, do których doszło na dworcu w Sopocie.


Złodziej okradł na dworcu w Sopocie przynajmniej dwie kobiety. Poszkodowane straciły m.in. torebkę i kilkaset złotych. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę widocznego na filmie - powiadom policję.Zdarzyło ci się paść ofiarą kieszonkowca?

tak 29%
istnieje taka możliwość, bo do dziś nie wiem, czy pieniądze zgubiłem, czy mi je ukradziono 15%
nie, nigdy 56%
zakończona Łącznie głosów: 1440
Na policję zgłosiły się dwie kobiety, które zostały okradzione na dworcu w Sopocie. Mieszkanka Gdańska i mieszkanka Gdyni straciły pieniądze, torebkę, dokumenty oraz karty płatnicze.

Ponieważ poszkodowane zgłosiły ten fakt dopiero po kilku dniach od kradzieży, potencjalny sprawca został wytypowany głównie na podstawie zapisów z kamer monitoringu.

Na razie nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, który prawdopodobnie ma związek z tą kradzieżą. Dlatego policjanci zdecydowali się udostępnić film, na którym widać domniemanego sprawcę.

Informacje na temat jego tożsamości można przekazać policji telefonicznie, dzwoniąc na nr 58 52 16 222 (dyżurny komendy), 58 52 16 229 (osoba prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112.

Opinie (101) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.