• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Rusza kolejny etap przebudowy Kielnieńskiej

MKo
16 czerwca 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (87)
Kolejny etap prac na Kielnieńskiej ruszy w środę, 21 czerwca, i potrwa do końca października. Kolejny etap prac na Kielnieńskiej ruszy w środę, 21 czerwca, i potrwa do końca października.

W środę, 21 czerwca, rozpocznie się kolejny etap prac przy ul. KielnieńskiejMapka w Osowej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, bo drogowcy zajmą prawe pobocze w kierunku Chwaszczyna. Nowa organizacja ruchu potrwa co najmniej do końca października.Stan dróg w dzielnicy, w której mieszkasz, jest:

Remont ul. Kielnieńskiej rozpoczął się pod koniec kwietnia. Modernizacja głównej arterii Osowej, wzdłuż której znajduje się wiele budynków mieszkalnych, potrwa dwa lata i obejmie m.in. przebudowę sieci podziemnych (teletechnicznych, elektroenergetycznych, gazowych i wodociągowych), budowę nowych chodników i nawierzchni oraz nasadzenia zieleni. Koszt to 64 mln zł.

W przyszłym tygodniu rozpocznie się kolejny etap robót i potrwa aż do końca października. Prace obejmą prawe pobocze jezdni, która od strony wjazdu ze Spacerowej zostanie zwężona. Zmiany zostaną wprowadzone w środę od godz. 7:00.

Drogowcy zajmą prawe pobocze (w kierunku Chwaszczyna). Możliwe będą utrudnienia w ruchu - zwłaszcza na wjazdach na posesje. Drogowcy zajmą prawe pobocze (w kierunku Chwaszczyna). Możliwe będą utrudnienia w ruchu - zwłaszcza na wjazdach na posesje.
Majaland: otwarcie latem 2024. Zajrzeliśmy do wnętrza parku rozrywki Majaland: otwarcie latem 2024. Zajrzeliśmy do wnętrza parku rozrywki

Remont głównej ulicy w Osowej ma potrwać 2 lata i zakończy się wiosną 2025 roku. Remont głównej ulicy w Osowej ma potrwać 2 lata i zakończy się wiosną 2025 roku.
- Prace sieciowe będą prowadzone na prawym poboczu jezdni, jadąc w kierunku Chwaszczyna. W tym czasie nie przewiduje się utrudnień w ruchu pojazdów na ul. Kielnieńskiej, ale czasowo mogą występować utrudnienia w dojeździe do posesji. O utrudnieniach mieszkańcy będą informowani z wyprzedzeniem. Dojścia piesze zostaną zachowane. W czasie obowiązywania zmian prowadzone będą roboty sieciowe, m.in. wykonywane będą nowe sieci wodociągowe, teletechniczne i sanitarne - informuje Aneta Niezgoda z Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska.
Koniec robót na Kielnieńskiej przewidziano na wiosnę 2025 r.

16:52 21 CZERWCA 23

Rozpoczęcie remontu ulicy Kielnieńskiej (9 opinii)

Nie jest tak źle z tym remontem Kielnienskiej ;)A mówili że będzie paraliż;)
Nie jest tak źle z tym remontem Kielnienskiej ;)A mówili że będzie paraliż;)
MKo

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (87)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane