Fakty i opinie

stat

Śmiertelny wypadek na torach SKM we Wrzeszczu


Na torach SKM, między stacją Wrzeszcz a stacją Politechnika, doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginęła młoda kobieta. Na miejscu sprawę bada prokuratura.Po godz. 8 do naszego raportu wpłynęła informacja o potrąceniu na torach SKM we Wrzeszczu. Z tego powodu przez ponad godzinę trwały utrudnienia w ruchu kolejek w kierunku Wejherowa.- Doszło do potrącenia młodej kobiety przez pociąg SKM na torach kolejowych. Do zdarzenia doszło w pobliżu przystanku SKM Wrzeszcz, na wysokości ul. Wyspiańskiego. Pomimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się tej osoby uratować, lekarz stwierdził zgon - wyjaśnia Lucyna Rekowska, z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Na miejsce przyjechała prokuratura i wyjaśniane są okoliczności zdarzenia. Ruch na torach w stronę Wejherowa powoli jest przywracany. Zmarła to niespełna 16-latka, niewykluczone, że popełniła samobójstwo. W sprawie śledztwo będzie prowadzić prokuratura z Wrzeszcza.

Skutki śmiertelnego wypadkuDodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (242)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.