Fakty i opinie

stat

TIR staranował osiem samochodów w Gdyni

Skutki wypadku na estakadzie.
Skutki wypadku na estakadzie. fot. Agnieszka Potocka/Trojmiasto.pl

TIR w Gdyni nie wyhamował i staranował osiem samochodów osobowych. Nie ma na szczęście osób poszkodowanych.Aktualizacja godz. 9:59: Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać nawet do dwóch godzin.

- Osób poszkodowanych nie ma. Dwie osoby wstępnie przebadane zostały przez ratowników w karetce pogotowia, ale nie musiały być przewiezione do szpitala - wyjaśnia Łukasz Płusa ze straży pożarnej w Gdyni.

Karambol na zjeździe z estakady w Gdyni


***


Kierujący TIR-em zjeżdżając z Estakady Kwiatkowskiego na ul. Hutniczą zobacz na mapie Gdańska, nie mógł wyhamować i staranował osiem samochodów osobowych.

- Nie wiemy obecnie, co było przyczyną, funkcjonariusze jadą na miejsce zdarzenia. Obecnie nie mamy informacji, by komuś coś poważnego się stało - wyjaśnia nadkomisarz Ewa Plucińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej, w zdarzeniu wzięło udział w sumie sześć samochodów osobowych, jeden dostawczy i dwa ciężarowe.

To nie pierwsze takie zdarzenie na estakadzie, ostatnie miały miejsce w zeszłym roku: TIR zmiażdżył dwa samochody w Gdyni, ciężarówka spadła z Estakady Kwiatkowskiego.

Opinie (230) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.