Fakty i opinie

stat

Ciężarówka spadła z Estakady Kwiatkowskiego

Najnowszy artukuł na ten temat

Gdynia: trzech chętnych do projektowania nowego wiaduktu na płk. Dąbka

Skutki wypadku na Estakadzie Kwiatkowskiego.


Duża ciężarówka spadła z Estakady Kwiatkowskiego zobacz na mapie Gdyni w Gdyni. Ranny jest jej kierowca. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.Aktualizacja, godz. 12:59. Prawy pas estakady w stronę obwodnicy będzie zamknięty do czasu naprawy wyłamanych barierek.

Aktualizacja, godz. 11:08. Obrażenia kierowcy są na tyle niegroźne, że najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie przesłuchany przez policję.

Aktualizacja, godz. 10:57. Ciężarówka jechała bez ładunku. - Nic niepokojącego się nie działo, a w pewnym momencie zjechał z prostej drogi, samochód przebił barierki i spadł - opowiada naszemu reporterowi, który jest na miejscu, kierowca który był świadkiem wypadku.

Trwają oględziny i ustalanie przyczyn zdarzenia. Ruch na Estakadzie Kwiatkowskiego jest utrudniony.

Aktualizacja, godz. 10:36. Szczęście w nieszczęściu - ciężarówka spadła na tereny zielone, nieopodal ul. Opata Hackiego. Uniknęliśmy więc tragedii jaka nieopodal wydarzyła się niemal dokładnie przed rokiem, kiedy to ciężarówka staranowała trolejbus, a następnie spadła na jezdnię. W tamtym wypadku dwie osoby zginęły, a dziewięć zostało ciężko rannych.

Aktualizacja, godz. 10:24. - Z wstępnych informacji wynika, że ranny jest tylko kierowca ciężarówki. Jest przytomny - mówi kom. Michał Rusak z gdyńskiej policji.

***

Na razie nie są znane przyczyny wypadku, bo na miejsce dopiero dotarło pogotowie ratunkowe. Jedna osoba jest ranna, spadająca ciężarówka uszkodziła dwa samochody osobowe.

Na miejsce wypadku jadą strażacy i policjanci.

Trasa Kwiatkowskiego wymaga przebudowy, ale miasta na to nie stać. Gdyby drogę wyremontowano z budżetu centralnego, wiązałoby się to z utrudnieniami dla mieszkańców. Dlaczego?

Czytaj w artykule Problem z Trasą Kwiatkowskiego.

Opinie (406) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.