Fakty i opinie

stat

Tłumy spacerowiczów korzystają z pięknej pogody

10 stopni Celsjusza, błękitne niebo i piękne słońce - z takiej pogody korzystały dziś tłumy spacerowiczów w Trójmieście. Mogłoby się wydawać, że wiosna przyszła do nas w tym roku znacznie wcześniej, jednak do jej rozpoczęcia zostało jeszcze niemal trzy tygodnie.Choć w kalendarzu mamy jeszcze zimę, to w niedzielę w Trójmieście zapanowała prawdziwie wiosenna pogoda. Z jej uroków skorzystały tysiące mieszkańców Trójmiasta. Na deptakach, plażach czy parkowych ścieżkach pojawiły się tłumy spragnionych słonecznych promieni spacerowiczów. Oblegane były też place zabaw przez najmłodszych.

Nie zabrakło miłośników sportów wodnych - w Gdyni z pięknej pogody korzystali jet-surferzy, im słabszy wiatr zupełnie nie przeszkadzał.

Zima jeszcze o sobie przypomniSynoptycy przewidują, że marzec przyniesie nam prawdziwie zmienną pogodę. Pierwsze dni nowego tygodnia będą deszczowe, ale będziemy cieszyć się ociepleniem - bo termometry wskażą około 10 stopni C. Zima jednak jeszcze o sobie przypomni - między 4 a 10 marca nastąpi napływ chłodniejszych mas powietrza polarnego morskiego z północnego zachodu.

Od 12 marca dzięki masom powietrza znad Afryki Północnej znów czeka nas duże ocieplenie, jednak tylko na chwilę, bo po 15 marca ponownie widać w prognozach napływ chłodu.

Pogoda w Trójmieście


W oczekiwaniu na wiosnęKiedy pierwszy dzień wiosny 2020? Ta kalendarzowa tradycyjnie rozpocznie się 21 marca, a astronomiczna przypada w równonoc wiosenną, czyli wtedy, gdy dzień i noc mają tyle samo godzin. W 2020 roku astronomiczna wiosna rozpocznie się 20 marca.

Opinie (129) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.