• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Tych inwestycji mieszkaniowych firmy MrDom nie możesz przegapić

26 czerwca 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Wizualizacja osiedla Brizo Park. Wizualizacja osiedla Brizo Park.

Mieszkanie nad Bałtykiem niesie ze sobą wiele korzyści: dla zdrowia, samopoczucia, a także dla stylu życia. Jedna z dwóch prestiżowych inwestycji mieszkaniowych firmy MrDom mieści się w Mechelinkach, 600 metrów od linii brzegowej, druga - w Małym Kacku. Obie warte są uwagi. Szukasz mieszkania? Koniecznie sprawdź!Posiadanie własnego domu nad morzem umożliwia dostęp do pełnych magii widoków na zatokę Gdańską, szeroką plażę i wschody słońca. Można cieszyć się spokojem i pięknem natury otaczającej Mechelinki. Obszar nadmorski jest naturalnie związany ze świeżym powietrzem, które jest bardzo korzystne dla zdrowia. Skład morskiej bryzy ma pozytywny wpływ na drogi oddechowe i skórę.

Osoby, które zakupiły już nieruchomość w Brizo Park w Mechelinkach cieszą się z szerokiej gamy możliwości do uprawiania sportów wodnych, takich jak: pływanie, surfing, żeglarstwo czy nurkowanie. Akwen wokół Mechelinek jest płytki, co zachęca do aktywnego i bezpiecznego sportu.

Piękne klify i pas nadmorski w Mechelinkach znany jest z romantycznego klimatu. Spacery lub poranne bieganie, dają możliwość odpoczynku i relaksu przy dźwiękach fal i widoku rozległego błękitu nieba. Na deptaku przy molo są liczne restauracje, sklepy oraz odbywają się imprezy kulturalne.

Wizualizacja osiedla Brizo Park. Wizualizacja osiedla Brizo Park.

Brizo Park w Mechelinkach - pewna inwestycjaZakupienie domu w prestiżowym osiedlu Brizo Park jest pewną inwestycją. Nieruchomości nad morzem mają tendencję do zwiększania swojej wartości, zwłaszcza jeśli znajdują się w popularnych i rozwijających się regionach.

Każdy z domów ma pow. ok. 218-249 m2, piękny ogród i garaż na dwa samochody. Przed budynkiem jest szeroki podjazd i zieleńce. W dolnej części znajduje się duży salon, jadalnia oraz kuchnia. W górnej- sypialnie, gabinet i słoneczne dwa tarasy. Na południowej stronie osiedla znajduje się prywatny park z placem zabaw dla i urządzeniami do ćwiczeń .

Mieszkanie nad morzem może oznaczać odmienny styl życia, związany z bliskością natury, większą ilością czasu spędzanego na świeżym powietrzu oraz spokojniejszym tempem życia.
Park Dragonów w Małym Kacku - bliskość natury i piękno lasuDrugą cenioną inwestycją firmy MrDom jest osiedle Park Dragonów w Małym Kacku. Mieszkanie nieopodal centrum Gdyni, przy ścianie lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, również niesie ze sobą wiele korzyści.

Posiadając dom na osiedlu Park Dragonów w Małym Kacku można na co dzień cieszyć się bliskością natury i pięknem lasu. Można korzystać z rodzinnych spacerów, uprawiania joggingu czy wycieczek rowerowych bez konieczności dalekiego wyjazdu poza miasto.

Wizualizacja osiedla Park Dragonów. Wizualizacja osiedla Park Dragonów.
Las jest naturalnym filtrem powietrza, który może dostarczać świeżego powietrza. To przyczynia się do lepszego samopoczucia, zmniejszenia stresu i poprawy zdrowia. Las pełni ważną rolę w ochronie środowiska, pomagając w absorpcji dwutlenku węgla i produkcji tlenu.

Lokalizacja osiedla Park Dragonów jest pozbawiona miejskiego hałasu, co jest korzystne dla osób poszukujących odosobnienia, wyciszenia oraz relaksu po intensywnym dniu. Z salonu rozpościera się widok na ogród oraz las. To jest jedna z wielu wartości posiadania domu w Parku Dragonów.

Kameralna inwestycja 10 domów wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Na parterze jest salon z dużym oknem, jadalnia z kuchnią oraz toaletą. Na pierwszym piętrze są sypialnie, garderoby i łazienki. W zależności od projektu, powierzchnia użytkowa wraz z garażem to 166-230 m2. Każdy dom otoczony jest ogrodem o powierzchni 87-203 m2.

Wizualizacja osiedla Park Dragonów. Wizualizacja osiedla Park Dragonów.
Park Dragonów położony w tak unikalnej lokalizacji zapewnia prywatność i odosobnienie, a jednoczensie nie jest oddalony od centrum miasta. Mieszkające tu rodziny cieszą się spokojem, bez nadmiernej ingerencji sąsiadów. Codzienne życie na osiedlu Park Dragonów łączy takie korzyści jak: bliskość do usług, sklepów czy komunikacji miejskiej oraz szybki dostęp do linii kolejowej PKM.


* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Brizo Park

Brizo Park

Mr Dom Sp. z o.o.

Mechelinki Mapa

218 do 249 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Park Dragonów

Park Dragonów

Mr Dom Sp. z o.o.

Gdynia Mały Kack, ul. Dragonów Mapa

166.2 do 230.5 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Miejsca

 

Najczęściej czytane