Fakty i opinie

stat

Wybierają najpiękniejsze Pomorzanki

Zobacz naszą filmową relację z piątkowego castingu


Która zostanie miss? To pytanie zadawało sobie w piątek około 30 dziewczyn z całego Pomorza, które uczestniczyły w finałowym castingu do Ogólnopolskiego Konkursu Miss Polonia Pomorza 2012.Czy wśród kandydatek do tytułu Miss Pomorza zaprezentowanych na naszym filmie masz jakąś faworytkę?

tak, nawet kilka 35%
tak, jedną 19%
nie, żadna nie jest w "moim typie" 46%
zakończona Łącznie głosów: 743
Sprawdzić się, poznać ciekawych ludzi, przeżyć przygodę - o tym najczęściej mówiły kandydatki, które w piątek przystąpiły do finałowego castingu. Jest on przepustką do Ogólnopolskiego Konkursu Miss Polonia Pomorza 2012. Zwycięstwo w nim to szansa na tytuł Miss Polonia.

Wszystkie kandydatki wcześniej przeszły przez mniejsze castingowe sita i w piątek po raz ostatni stanęły przed castingowym jury. Do dalszego etapu przeszły 22 z nich - wezmą one udział w cyklu przygotowań do konkursu Miss Polonia Pomorza 2012.

Młode dziewczyny - większość z ich nie ma jeszcze 20 lat - musiały w piątek zaprezentować się w strojach koktajlowych i bikini. O tym, które przejdą dalej, decydował m.in. Mirosław Maciejewski, organizator wojewódzki konkursu.

- Konkursy piękności nie są organizowane by cieszyć męskie oko, ale by dać szansę na zaistnienie młodym dziewczynom w modelingu - mówi. - Takie konkursy to też szansa na nawiązanie ciekawych znajomość, przeżycie przygody.

O samym konkursie dużo wie gdańszczanka, która została ubiegłoroczną Miss Pomorza, teraz jedna z jurorek. - Przed konkursem pracowałam jako modelka, wciąż zresztą tym się zajmuję. Udział w nim to na pewno ciekawe doświadczenie - mówi Marta Zinkiewicz. - Chciałam zdobyć koronę Miss Polonia, nie udało się, ale nie żałuję.

Opinie (219) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.