Fakty i opinie

Policjant w śpiączce po wypadku w Gdyni

Najnowszy artukuł na ten temat

Pogrzeb policjanta, który zmarł po wypadku

Wypadek radiowozu na ul. Morskiej w Gdyni


We wtorek, 26.11.2019 r., radiowóz z dwoma policjantami rozbił się na słupie na skrzyżowaniu ul. Morskiej i Swarzewskiej w Gdyni. Jeden z policjantów z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala UCK w Gdańsku, gdzie przeszedł operację. Prokuratura w Gdyni wszczęła postępowanie. Ruch w kierunku centrum Gdyni przez cztery godziny był zablokowany. Ul. Morska została otwarta ok. godz. 17.AKTUALIZACJA 6.06.2020


Ranny w wypadku policjant Konrad Brenda zmarł 2 czerwca 2020 roku. 6 czerwca odbędzie się ceremonia pogrzebowa.

Aktualizacja, 27 listopada, godz. 13:52

- W sprawie wypadku zostało wszczęte postępowanie przez prokuraturę rejonową w Gdyni. art. 177 § 2 k.k., czyli w skrócie - spowodowanie wypadku, w wyniku którego ktoś odniósł ciężkie obrażenia ciała. Jest to czyn zagrożony karą od sześciu miesięcy do ośmiu lat pozbawienia wolności- mówi Mariusz Duszyński z prokuratury.
25-letni funkcjonariusz policji z komisariatu w Chyloni, który prowadził radiowóz, odniósł bardzo ciężkie obrażenia ciała. W szpitalu UCK w Gdańsku przeszedł operację neurochirurgiczną głowy. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że policjant jest w śpiączce farmakologicznej.
Raport z Trójmiasta

17:09 26 lis 2019
Po czterech godzinach od wypadku na Morskiej udało się przywrócić ruch na jezdni w kierunku centrum. Korki powoli powinny się rozładowywać.

Do wypadku doszło około godz. 13. Policjanci jechali na interwencję ul. Morską w kierunku centrum Gdyni. Radiowóz miał włączone sygnały świetlne oraz dźwiękowe. Na skrzyżowaniu ulic Morskiej i Swarzewskiej doszło do kolizji, w wyniku której radiowóz z dużą prędkością uderzył w latarnię.

- Jeden z policjantów wyszedł z radiowozu o własnych siłach. Drugiego z mundurowych z samochodu musieli wyciągać strażacy, ponieważ był zakleszczony. Funkcjonariusz został przewieziony z ciężkimi obrażeniami do szpitala - mówi kom. Krzysztof Kuśmierczyk, rzecznik prasowy policji w Gdyni.
W wypadku udział brał jeszcze jeden samochód - jego kierowcy nic się nie stało. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w tym miejscu, ale jak na razie ruch w kierunku centrum miasta jest zablokowany.

Policja kieruje ruchem na skrzyżowaniu Morskiej z Chylońską w Gdyni

Opinie (457) ponad 50 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.