Fakty i opinie

stat

Z kokainą z solarium do aresztu

Foliową siatkę, w której znajdowały się narkotyki, 33-latek ukrył w majtkach.
Foliową siatkę, w której znajdowały się narkotyki, 33-latek ukrył w majtkach. mat. policja

Gdańscy policjanci przechwycili 650 porcji kokainy. Zatrzymali też 33-letniego mężczyznę. Część narkotyków miał przy sobie, część w aucie, a część trzymał w mieszkaniu.Mężczyznę zatrzymano w czwartek, w jednym z gdańskich... solariów. Policja przypuszczała, że może mieć on przy sobie znaczną ilość środków odurzających. Te informacje potwierdziły się.

- Jak się okazało, w majtkach schował worek foliowy z kokainą. Funkcjonariusze przeszukali samochód, którym 33-latek przyjechał do lokalu. W środku znaleźli kolejne, zapakowane w woreczki foliowe, porcje kokainy. Łącznie policjanci znaleźli przy nim ok. 200 porcji narkotyków - mówi sierż. Aleksandra Malinowska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Policja przeszukała także mieszkanie gdańszczanina. Znaleziono w nim kolejne 450 porcji kokainy oraz wagę elektroniczną.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, zaś narkotyki do biegłego. Jak tylko wyda on ostateczną opinię, 33-latkowi zostaną przedstawione zarzuty. Prawdopodobnie odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, co zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności. Być może postawiony zostanie mu także zarzut handlu narkotykami, za co grozi do 10 lat za kratkami.

Opinie (154) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.