Restauracja KOS

80-831 Gdańsk, Piwna 7-12 Mapka
58 301-09-09, 515-050-565
r...@grupakos.pl pokaż
www.restauracjakos.pl
/KOS.GDA
/kos
Godziny otwarcia
pn-czw9:00 - 22:00
pt-sob9:00 - 24:00
nd9:00 - 22:00
maj - wrzesień poniedziałek - niedziela 9:00 - 24:00; październik - kwiecień niedziela - czwartek 9:00-22:00 piątek - sobota 9:00-24:00
 

rodzaj kuchni:   Europejska, Polska
udogodnienia:   ogródek / taras, menu dla milusińskich, krzesełka dla niemowląt, kącik dla dzieci, kredki, malowanki, wjazd z wózkiem bez problemu, przyjazne zwierzętom, śniadania, urządzanie imprez zamkniętych, menu dla dzieci

Napisali o nas

O nas

Jedyne takie miejsce z 2 bawialniami w jednym lokalu. Restauracja stworzona z myślą o rodzinach i ich dzieciach oraz komforcie pozostałych klientów dzięki podziale przestrzeni na kilka różnych stref.

Rodziny spędzą dobry czas w jednej z dwóch Sal Rodzinnych graniczących z bawialniami oraz wyposażonych w telebimy gdzie rodzice mogą obserwować pociechy w trakcie zabawy i w spokoju cieszyć się posiłkiem podczas gdy pozostali klienci zrelaksują się w Sali Kominkowej lub Głównej, które nie graniczą ze strefami rodzinnymi.

Oferta Restauracji Kos jest jak prawdziwa rodzina – różnorodna i wszechstronna, ale i swojska, ciepła i przyjazna. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, na różnych etapach życia czy w różnych momentach dnia. Od szybkiego sycącego śniadania, przez niedrogi lunch, po rodzinną imprezę w większym gronie – nawet z liczną gromadką maluchów. To przestrzeń, gdzie można poczuć się swobodnie i jak w domu wśród morza turystów i zgiełku historycznego centrum Gdańska. 
 
Restauracja Kos to miejsce oparte na tradycji polskiej kuchni i budowane na wieloletnim doświadczeniu, ale też idące z duchem czasu i wychodzące naprzeciw potrzebom gości. 

Sprawdź nasze programy rabatowe. Honorujemy Kartę Mieszkańca ‘Jestem z Gdańska’, Kartę Dużej Rodziny, Ogólnopolską Kartę Seniora oraz legitymację emeryta-rencisty.

Sieć delikatesów i restauracji KOS tworzy rodzinną stronę gdańskiej starówki.

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Restauracje

 • obsługa:
  6
   
 • menu:
  6
   
 • jakość potraw:
  6
   
 • klimat i wystrój:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  -
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

kiki - opinia

smacznie zdrowo miło ,place zabaw to bajka dla dzieci

 • kiki
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »