Restauracja KOS

Restauracja KOS

Wybierz numer

58 301-09-09 515-050-565
r...@grupakos.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
 

O nas

Jedyne takie miejsce z 2 bawialniami w jednym lokalu. Restauracja stworzona z myślą o rodzinach i ich dzieciach oraz komforcie pozostałych klientów dzięki podziale przestrzeni na kilka różnych stref.
Rodziny spędzą dobry czas w jednej z dwóch Sal Rodzinnych graniczących z bawialniami oraz wyposażonych w telebimy gdzie rodzice mogą obserwować pociechy w trakcie zabawy i w spokoju cieszyć się posiłkiem podczas gdy pozostali klienci zrelaksują się w Sali Kominkowej lub Głównej, które nie graniczą ze strefami rodzinnymi.

Oferta Restauracji Kos jest jak prawdziwa rodzina – różnorodna i wszechstronna, ale i swojska, ciepła i przyjazna. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, na różnych etapach życia czy w różnych momentach dnia. Od szybkiego sycącego śniadania, przez niedrogi lunch, po rodzinną imprezę w większym gronie – nawet z liczną gromadką maluchów. To przestrzeń, gdzie można poczuć się swobodnie i jak w domu wśród morza turystów i zgiełku historycznego centrum Gdańska. 
 
Restauracja Kos to miejsce oparte na tradycji polskiej kuchni i budowane na wieloletnim doświadczeniu, ale też idące z duchem czasu i wychodzące naprzeciw potrzebom gości. 

Sprawdź nasze programy rabatowe. Honorujemy Kartę Mieszkańca ‘Jestem z Gdańska’, Kartę Dużej Rodziny, Ogólnopolską Kartę Seniora oraz legitymację emeryta-rencisty.

Sieć delikatesów i restauracji KOS tworzy rodzinną stronę gdańskiej starówki.

Opinie (1)

Renia
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022   

Bardzo dobra jakość potraw, duże porcje, cena adekwatna do dania.

w kategorii

Restauracje

6.0
 • obsługa:
  6
 • menu:
  6
 • jakość potraw:
  6
 • klimat i wystrój:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6