• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Konferencja Nowe Trendy w Turystyce (2 opinie)

Jedyna taka konferencja w Polsce - Nowe Trendy w Turystyce!

Jak co roku o tej porze, wielkimi krokami zbliża się kolejna, 13. już edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce. Spotykamy się w Europejskim Centrum Solidarności 14 kwietnia. Start o 10:00.

Prelegenci Nowych Trendów w Turystyce 2023:
- Wojciech Modest Amaro
- Janina Bąk - Janina Daily
- Piotr Kosek - Astrofaza
- Adam Kałucki - Locativo
- Magdalena Tomaszewska Bolałek - Kuchniokreacja
- Jan Zając - Sotrender
- Dorota Woźniczka - Tigers
- Mariusz Czepczyński - Università degli Studi di Roma
- Katarzyna Nałysz - Visit Gdansk

14 kwietnia będziemy poruszać się w czterech głównych obszarach: statystyka w turystyce, marketing miejsc, turystyka doświadczeń oraz turystyka zrównoważona.
Dane statystyczne oraz metody opracowywania analiz z pewnością przysłużą się lepszemu planowaniu działań i efektywnemu dobieraniu usług do potrzeb klientów. Posłuchamy najbardziej inspirujących mówców z dziedziny, takich jak Janina Bąk i Jan Zając.
Marketing miejsc pomoże Wam wybrać perełki z Waszej oferty i odpowiednio wykorzystać je w celu skutecznej promocji. Najlepsi eksperci z agencji reklamowych opowiedzą o swoich doświadczeniach i projektach turystycznych.
Z kolei turystyka doświadczeń to temat, który z powodzeniem wykorzystacie przy konstruowaniu atrakcyjnej oferty. Przecież spojrzenie na temat oczami turysty to niezmiennie podstawa efektywnego działania.
Turystyka zrównoważona pozwoli poznać najnowsze światowe trendy, które sprawiają, że ruch turystyczny przynosi pozytywne efekty dla całej lokalnej społeczności nie będąc uciążliwym.

Program konferencjiMówimy o przyszłości. Zastanawialiście się, kiedy będziemy turystami w kosmosie? Jakie pomysły mają obecnie korporacje na rozwój tego typu turystyki? Ile będzie kosztować lot? Temat nietuzinkowy, a przy tym jakże fascynujący. Piotr Kosek (z kanału YT Astrofaza) opowie nam o... turystyce kosmicznej!

"Co roku, z wielką przyjemnością organizujemy konferencję Nowe Trendy w Turystyce. Dzięki niej branża turystyczna rozwija się jeszcze szybciej i zapoznaje się z najnowszymi, światowymi rozwiązaniami. Tak bogaty program sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie" - podsumowuje Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej będącej organizatorem wydarzenia.

Szczegóły na: https://newtrendsintourism.com/
Bądźcie z nami i do zobaczenia w Gdańsku 14 kwietnia 2023!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  199 - 599 zł
199 - wersja online

Opinie (2)

 • ale cyrk i jeszcze bilet??? za doplatą nie pojde

  • 8 0

 • Ta, co się cięła..? A co to za wzór dla młodzieży?

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.