Fakty i opinie

stat

Czołowe zderzenie na Spacerowej. Sprawcą pijany kierowca auta na minuty

Najnowszy artukuł na ten temat

Ile zapłacimy za uszkodzenie auta na minuty? Porównanie cenników


Ponad 1 promil alkoholu miał kierujący autem na minuty, który przed godz. 7 21.06.2019 czołowo zderzył się na ul. Spacerowej zobacz na mapie Gdańska z autem dostawczym. 35-latek z Gdyni został zatrzymany. Nikomu nic się nie stało. Trasa z Osowej do Oliwy przez ok. 2 godz. była zakorkowana.Do zdarzenia doszło przed godz. 7 na ul. Spacerowej przed Renuszewem. Na prostym odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h, zderzyły się dwa auta: osobówka i samochód dostawczy. W wyniku zderzenia pierwszy pojazd (na minuty) został niemal doszczętnie zniszczony, drugie auto wpadło do rowu.

Trojmiasto.pl
Dobre wieści ze Spacerowej. Policja i straż pożarna zakończyły już swoje działania w miejscu kolizji i ruch w kierunku Oliwy powoli wraca do normy. Korek sięgał jednak obwodnicy i trzeba trochę czasu, by się rozładował. Jak mówią policjanci, kierowca auta na minuty był nietrzeźwy. Miał w organizmie ok. 1 promila alkoholu. Na pozostałych trasach bez korków. Wakacje w pełni.

Okazało się, że sprawca kolizji był nietrzeźwy. 35-letni kierowca osobówki w chwili zdarzenia miał ponad 1 promil alkoholu. Drugi z kierowców był trzeźwy. Sprawca zdarzenia jest mieszkańcem Gdyni. Został zatrzymany i doprowadzony na komisariat policji.

W stłuczce - choć wygląda poważnie - nikomu nic się nie stało. Były za to spore utrudnienia w ruchu. Przez ok. 2 godz. obowiązywał ruch wahadłowy. Przed godz. 9 korek w kierunku Oliwy zaczynał się przy obwodnicy.

Ruch do normy wrócił chwilę po godz. 9, gdy uszkodzone auta odjechały na lawetach.