Fakty i opinie

stat

Kolizje w Osowej sparaliżowały obwodnicę

Po godz. 9 doszło na obwodnicy do dwóch kolizji. Obie miały miejsce na wysokości Osowej zobacz na mapie Gdańska, jedna w kierunku Gdyni, druga w stronę A1. Gdy ok. godz. 13 służbom udało się przywrócić ruch, doszło do kolejnego zdarzenia, przed Osową, w kierunku A1.Aktualizacja, godz. 14:30
Po tym jak obwodnica w kierunku Gdańska ruszyła, doszło do kolejnej stłuczki w okolicach Osowej w kierunku Gdyni. To już czwarte zdarzenie drogowe, które następuje po sobie, w tym miejscu.


O zdarzeniach poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.Po godz. 9, między Osową a Matarnią, w kierunku Gdyni, doszło do kolizji pięciu pojazdów. Na kilka godzin zablokowany został lewy pas jezdni. Usunięcie skutków zdarzenia zajęło policji i straży pożarnej trzy godziny.

Niemal w tym samym czasie, również pięć pojazdów zderzyło się ze sobą na wysokości Osowej, na jezdni w kierunku A1. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na badania.

Służbom udało się przywrócić ruch ok. godz. 13.

Korek po kolejnej kolizji na obwodnicy w Osowej, w stronę A1.
Korek po kolejnej kolizji na obwodnicy w Osowej, w stronę A1. fot. czytelnik trojmiasto.pl
Jak informują nas czytelnicy, po godz. 13 doszło do kolejnej kolizji przed węzłem Osowa, w kierunku autostrady. Ruch został całkowicie sparaliżowany. Przejechać udało się tylko "korytarzem życia" karetkom i straży pożarnej.

Kolejne zderzenie aut na obwodnicy w Osowej

Opinie (74) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.