• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Narkotykowa piwnica na Chełmie

ms
29 marca 2023, godz. 12:30 
Opinie (118)
W piwnicy wykorzystywanej przez 36-latka znajdowało się prawie pół kilograma różnych narkotyków oraz akcesoria do ich porcjowania. W piwnicy wykorzystywanej przez 36-latka znajdowało się prawie pół kilograma różnych narkotyków oraz akcesoria do ich porcjowania.

Pół kilograma narkotyków, w tym amfetaminę, mefedron, MDMA i marihuanę znaleźli policjanci w piwnicy domu na Chełmie. W związku z tym zatrzymano dwóch mężczyzn.Czy straciłe(a)ś kiedyś kontakt z dilerem, bo został zatrzymany?

Policjanci zajmujący się co dzień walką z przestępczością pseudokibiców otrzymali informację, że jeden z mężczyzn, który był przedmiotem ich zainteresowania, może mieć przy sobie narkotyki. Zatrzymali go na ulicy i rzeczywiście, 36-latek miał przy sobie amfetaminę.

Piwnica pełna niespodzianekPo zatrzymaniu mężczyzny, policjanci skontrolowali wykorzystywaną przez niego piwnicę. Dokonali w niej dwóch odkryć.

Po pierwsze: znajdował się w niej kolejny mężczyzna, który nie był w stanie sensownie uzasadnić, co w niej robi. Po przeszukaniu go okazało się, że 22-latek ma przy sobie środki odurzające.

Po drugie: w piwnicy policjanci znaleźli prawie pół kilograma narkotyków. Wśród nich była amfetamina, mefedron, tabletki MDMA i marihuana. Stały tu także dwie doniczki z roślinami konopnymi.

Dwie doniczki z konopiami, które rosły w piwnicy w świetle świetlówki. Dwie doniczki z konopiami, które rosły w piwnicy w świetle świetlówki.
Poza tym znaleziono przedmioty sugerujące, że użytkownicy piwnicy zajmowali się dystrybucją narkotyków: dwie wagi elektroniczne i 500 sztuk woreczków strunowych.

W piwnicy znaleziono także trzy dokumenty - dwa prawa jazdy i jeden dowód osobisty - nienależące do zatrzymanych przez policjantów mężczyzn.

Zarzuty dla obu zatrzymanych na Chełmie36-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem, a na poczet przyszłych kar zabezpieczono przy nim 2 tys. zł.

22-latek usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych.

Obu mężczyzn zatrzymali policjanci z grupy do walki z przestępczością pseudokibiców. Obu mężczyzn zatrzymali policjanci z grupy do walki z przestępczością pseudokibiców.
Za posiadanie narkotyków grożą 3 lata pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

ms

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (118)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane