• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Paraliż na drogach przez remont w centrum Gdańska

Szymon Zięba
14 listopada 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (422)

Paraliż Armii Krajowej ok. godz. 10

Od samego poranka sytuacja na drogach prowadzących do centrum Gdańska jest trudna.

Remont i zamknięcie ul. 3 MajaMapka sparaliżowało centrum Gdańska. Drogowcy rozpoczęli prace na wysokości Urzędu Miejskiego. W poniedziałek, 14.11.2022 r., od wczesnych godzin porannych kierowcy wskazywali na ogromne utrudnienia na drogach.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Miałe(a)ś dziś problemy z dotarciem do celu przez korki?

O olbrzymich korkach i problemach z wyjazdem z południowych dzielnic Gdańska czytelnicy na bieżąco informują nasRaporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za sygnały.

- Ul. 3 Maja przy Forum Gdańsk zamknięta już w dwie strony. Przy wjeździe na parking stoi Straż Miejska i wszystkich zawraca. Od strony aresztu nie można jechać prosto ani w lewo. Można tylko skręcić w prawo w stronę ul. Kartuskiej - napisał nam z samego rana jeden z czytelników.
Przypomnijmy: zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu przy Urzędzie Miejskim wynika z tworzenia odwodnienia na ul. 3 Maja i Nowych Ogrodach i budowy tam kolektora deszczowego, który poprawi retencję podczas nawalnych deszczów.

Zamknięcie przejazdu na 3 Maja na wysokości Urzędu Miejskiego potrwa do 23 grudnia. Zamknięcie przejazdu na 3 Maja na wysokości Urzędu Miejskiego potrwa do 23 grudnia.
W związku z zamknięciem 3 Maja poprowadzono objazd ulicami Armii KrajowejMapka, Wały Jagiellońskie Mapkai Nowe OgrodyMapka.

Centrum Gdańska sparaliżowane przez korki po zamknięciu ul. 3 Maja.06:36 14 LISTOPADA 22 (aktualizacjaakt. 08:50)

Ul. 3 Maja przy Forum Gdańsk zamknięta. Korki (143 opinie)

Ul. 3 Maja przy Forum Gdańsk zamknięta już w dwie strony. Przy wjeździe na parking stoi straż miejska i wszystkich zawraca. Od strony aresztu nie można jechać prosto ani w lewo można tylko skręcić w prawo w stronę ul. Kartuskiej. Z ul.Kartuskiej można tylko jechać prosto, nie wiem czy w lewo także jednak w prawo na pewno nie
Ul. 3 Maja przy Forum Gdańsk zamknięta już w dwie strony. Przy wjeździe na parking stoi straż miejska i wszystkich zawraca. Od strony aresztu nie można jechać prosto ani w lewo można tylko skręcić w prawo w stronę ul. Kartuskiej. Z ul.Kartuskiej można tylko jechać prosto, nie wiem czy w lewo także jednak w prawo na pewno nie Zobacz więcej


Jadąc ul. 3 Maja od strony Dworca PKS, kierowcy mają możliwość jedynie skrętu w prawo w ul. Nowe Ogrody.

Zamknięcie przejazdu na 3 Maja na wysokości Urzędu Miejskiego potrwa do 23 grudnia. Zamknięcie przejazdu na 3 Maja na wysokości Urzędu Miejskiego potrwa do 23 grudnia.
Wyłączony z ruchu został również prawy pas ul. Nowe Ogrody w kierunku Huciska. W tym miejscu dopuszczony jest jedynie ruch na wprost, bez możliwości skrętu w prawo i lewo w ul. 3 Maja.

Paraliż centrum Gdańska przez zamknięcie 3 MajaRoboty drogowe doprowadziły w poniedziałek, 14.11.2022 r., do paraliżu.

Roboty drogowe na ul. 3 Maja doprowadziły do gigantycznych korków, m.in. na al. Armii Krajowej. Roboty drogowe na ul. 3 Maja doprowadziły do gigantycznych korków, m.in. na al. Armii Krajowej.
- Z Chełmu nie da się wyjechać. Sparaliżowane są wszystkie drogi prowadzące do centrum miasta. Od rana stoi Zaroślak, Pohulanka, zator na Armii Krajowej - donosili nam czytelnicy.
Niestety, trzeba przygotować się na większe utrudnienia. Zgodnie z planem ten etap remontu ma potrwać do 23 grudnia.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (422)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane