• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Poparzony na stacji trafił do szpitala w Krakowie. Jego stan jest ciężki

ms
21 marca 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
aktualizacja: godz. 10:16 (24 marca 2021)
Najnowszy artykuł na ten temat Zmarł ciężko poparzony na stacji paliw

Wieczorne oględziny policji na na stacji benzynowej, gdzie podpali się mężczyzna.

Do Małopolskiego Centrum Oparzeń w Krakowie został przewieziony helikopterem w nocy mężczyzna, który w sobotę wieczorem podpalił się na stacji benzynowej przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


AKTUALIZACJA, 24.03.2021, godz. 10:15Poparzony mężczyzna zmarł w nocy z wtorku na środę w szpitalu w Krakowie.

AKTUALIZACJA, 22.03.2021, godz. 10:01


Otrzymaliśmy informację, że poparzony mężczyzna, który od niedzieli przebywa w szpitalu w Krakowie, żyje. Prokuratura wciąż czeka na potwierdzenie jego tożsamości.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna ma 22 lata, a na podstawie zapisu z monitoringu stacji benzynowej w Oliwie policjanci potwierdzili, że był on poszukiwany w sprawie zabójstwa, do którego doszło kilkanaście godzin wcześniej w Kościerzynie.


Przypomnijmy: do tragedii doszło w sobotę wieczorem, przed godz. 20. Na stacji paliw przy al. Grunwaldzkiej w Oliwie, pojawił się młody mężczyzna, który najpierw nalał benzynę do kanistra, a następnie oblał nią siebie i podpalił.

O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy Raportu z Trójmiasta.

Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Jako pierwszy pomocy udzielał mu jednak pracownik stacji benzynowej.

Mężczyznę w ciężkim stanie, z poparzeniami 90 proc. powierzchni ciała, przewieziono do szpitala.

Nieoficjalnie wiemy, że poparzony mężczyzna ma 22 lata.

Zamknięta stacja, na której podpalił się mężczyzna. Materiał z soboty, 20 marcaNocny transport poparzonego do KrakowaZe względu na stopień odniesionych obrażeń jeszcze w nocy zapadła decyzja o przewiezieniu go do specjalistycznej jednostki zajmującej się leczeniem oparzeń. Wybór padł na Małopolskie Centrum Oparzeń w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

W nocy zapadła decyzja o przewiezieniu ciężko poparzonego mężczyzny do Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, gdzie działa Małopolskie Centrum Oparzeń. W nocy zapadła decyzja o przewiezieniu ciężko poparzonego mężczyzny do Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, gdzie działa Małopolskie Centrum Oparzeń.

Poparzony mieszkał w KościerzynieJeszcze w sobotę wieczorem radio RMF FM podało, że mężczyzna, który się podpalił w Gdańsku, miał związek z wcześniejszym o kilkanaście godzin zabójstwem w Kościerzynie, gdzie od ciosów nożem zginął 57-letni mężczyzna.

Prokurator Grażyna Wawryniuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, potwierdza, że poszkodowany na stacji paliw mężczyzna mieszkał w Kościerzynie, odmawia jednak podania jego tożsamości oraz potwierdzenia informacji, że jest on podejrzewany o udział w zabójstwie.

Pierwsza relacja świadka z miejsca zdarzenia. Drastyczne ujęcia

ms

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (249)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane